Windows Live Mail - Alt+s nie wpisuje "ś" tylko wysyła wiadomość

Proszę o pomoc, bo już mnie coś trafia… Windows 7 Live Mail - chcę napisać “ś” wciskając Alt+s, a program zamiast “ś” to od razu wysyła wiadomość. Wcześniej tak nie było, po prostu “samo się zrobiło”. Jak zmienić ten skrót klawiaturowy, żeby nie wysyłał wiadomości?

Używasz lewego alta?

Prawy nie powinien reagować – Alt Gr :arrow_right: Alt + Ctrl


Niby ogólnie nie ma opcji wyłącz / włącz: https://answers.microsoft.com/en-us/windowslive/forum/livemail-email-read/win-live-12-how-do-u-enable-keyboard-shortcuts/413544e4-50d0-4478-9f80-10a11de75a92 i może nawet edycji niewygodnych.

Używam prawego i do tej pory nie było takiego problemu

mam pytanie, jak sprawuje się windows live mail przy braku wsparcia z ms? czy poprawnie zachowuje się z kontami ms, czy spoza ms?

Żeby przywrócić możliwość prawego alt + s żeby pisał ś a nie wysyłał od razu maila, wejdź do zainstalowanych aplikacji klikając win + x, potem wyszukaj ostatnio zainstalowanych aplikacji.
W moim przypadku w tyłek dawała aplikacja systemowa HP-event, po odinstalowaniu pomogło.

1 polubienie

Fajna porada, tyle że o sześć lat spóźniona:)

1 polubienie

Dosłownie to samo miałem :slight_smile: HP jak zwykle nie nauczyli się pisać dobrze serowników i oprogramowania :slight_smile: