Windows Live Messenger - problem z logowaniem

Witam,

posiadam windows 7. I chciałem korzystać na nim z Windows Live Messenger. Jednak po instalacji i uruchomieniu programu. Wpisuję swoje dane (mam konto w usłudze WLM), i chcę się zalogować (tam chyba to się nazywa zarejestrować). W każdym bądź razie nie da rady.

Po dłuższym czasie ładowania wyskakuje błąd, że nie da się połączyć i to może zapora albo coś w tym stylu. Jednak w ESECie wszystko mam cacy w zaporze win tak samo.

Więc co mam zrobić żeby się zalogować ??

Dodam, że na Windows XP SP3 wszystko działało jak należy. Chwila moment i już zalogowało.

Pozdrawiam

Podaj kod błędu. Sprawdz czy masz dobrą date w systemie.

81000306

Tylko nie cytuj mi formułki błędu ze strony microsoftu, bo normalne, że już sprawdzałem ją.

Nie wątpie. A to robiłeś ?? http://msn-errors.blogspot.com/2006/11/ … b0001.html

albo to:

* click on the Windows logo in the bottom-left corner of the screen (the old “start” menu);

* type CMD.EXE and wait a second: the cmd.exe program will appair in a list;

* right-click it and choose “Run as Administrator”, then confirm the action in the request that will appair;

* you’ll see a black window; type the following command: netsh int tcp set global autotuninglevel=disabled

* now just close the window and try to connect with Windows Live Messenger (it shouldn’t be necessary to restart the computer).

Napisz czy pomogło.

waderr73 respekt dla ciebie. Dzięki za pomoc.

Pomogło i już działa wszystko :slight_smile: Z tego linku nic nie dało.

A to co tu na forum podałeś to rachu ciachu, moment i już mogłem się zalogować.

Jeszcze raz dzięki.

Pozdrowionka