Windows longhorn

Mam pytanie do kogos kto uzywa tego wina, czy wszystko na nim chodzi (chodzi głównie o gry i programy pod xp)??

Witam…

Ja nie pracuje na Windowsie ale odradzilbym uzywania tego systemu gdyz to wersja BETA i jest w fazie testów co oznacza że może być fabryką błędów i gry moga nie chodzic jak i tez programy

Nawet nie beta - a jeszcze alpha.

Na razie nie ma co tego używać, IMO.

Narazie mało rzeczy pod nim chodzi, nie ma dla niego sterowników i system ma jeszcze sporo błędów i jest nie kąpletny. Odradzam

Nie jest tak jak mówisz. Działa na nim już sporo, ale mimo to nie warto.

ani ty ani drugi nie macie racji :D:D

Jest to wersja pre beta :D:D

ja powiem jedno jesli chodzi o wersje 5048 to pracowałem na niej normalnie ok. 1,5 miesiąca do dnia dzisiejszego, kiedy robiąc formata zainstalowałem xp.

A ze nienawidze wygladu xp załozyłem temat jak zmienic xp na wyglad z lgh, nie zamierzam patrzeć na te niebieskie okienka, przyzwyczaiłem sie bardzo do longhorna, i powiem jedno system świetny, wersja pre beta 5048 jest spoko, ale po pierwsze bardziej nadaje sie narazie do prac biórowych, u mnie gry nie zabardzo wchodziły,sporo programów juz pod ostatnia wersję wchodzi,ale radze poczekaj do wersji beta 1, bedzie dostępna koło 10 sierpnia a nawet wczesniej i bedzie najbardziej stabilna wersja systemu jaka wyszła oczywiście mowa o lgh, mam na plytce w dsomu jeszcze 4074 wersja poprzednicząca 5048, ale to komletna klapa…co kolwie się na kompie robiło po paru minutach system się sypał…poczekaj do sierpnia i wtedy bete już możesz spoko instalować, i tak jhuz ta wersja 5048 chodziła prawie jak xp, byłem zadowolony nawet