Windows Mail - nie można usunąć maila ze skrzynki nadawczej

Jedna wiadomość utknęła mi w skrzynce nadawczej. Nie mogę jej przenieść do innego folderu, nie mogę jej usunąć, nie mogę jej zedytować ani wysłać. Przy zamykaniu programu WM pyta mnie za każdym razem czy wysłać tę wiadomość ale mimo że klikam OK nic to nie daje. Próbowałem znaleźć tego maila fizycznie w folderze pocztowym ale tam również go nie widzę. Skończyły mi się już pomysły, pomocy :slight_smile:

Może jak udało się po IMAP pobierać pocztę to widać go w kliencie webowym?

Widzę że trafiłem na specjalistę :slight_smile: Więc rozwinę - sytuacja wyglądała tak, że faktycznie próbowałem ustawić pocztę na IMAPie, ale koniec końców się to nie udało i wróciłem do ustawień POP ale ten mail został mi w nadawczej jako spadek. Przyzwyczaiłem się już do tego że muszę klikać przy wyłączeniu programu że chce go wysłać. Wczoraj jednak skasowałem całkowicie to konto i do tego monitu doszedł jeszcze kolejny pt. “jedna z Twoich wiadomości w nadawczej nie ma poprawnie skonfigurowanego konta, czy wysłać je domyślnym”, po kliknięciu ok nic się nie dzieje, mail dalej jest w skrzynce i teraz klikać już muszę dwa razy, do tego jeszcze przy wysyłaniu jakiejkolwiek poczty.