Windows Me Milllenium Edition

(Michalrub) #1

Jak przeinstalować Windowsa z innego języka ( duński ) na polski. Włączyłem setup, ale nie wszystko jest po polsku. Czy trzeba go sformatować ? Jeżeli tak to jak, przy pomocy płyty instalacyjnej ?

Laptop - Celeron 400 MHz, 64 MB RAM

Dziękuję.

(Dawidd3) #2

Sądząc po sprzęcie chcesz postawić '98 tak?

(system) #3

Płyta instalacyjna WinME powinna być butowalna.

(fiesta) #4

Ja ze zbutowanej płyty nie ryzykował bym instalacji. Po tak brutalnym potrakowaniu może się rozpaść w napędzie i narobić jeszcze większej szkody 8) 8) 8)

(system) #5

Butowalna czy bootowalna - "czekam za propozycjami" - jak napisał jeden user.

(fiesta) #6

Nie słyszałem o oryginalnych licencjonowych płytach instalacyjnych win ME niebootowalnych :!:

(system) #7

Czy ja napisałem, że jest niebootowalna?

(fiesta) #8

Nie napisałeś:

Sugerujesz że kolega ma pirata :clever:

(system) #9

Sugeruję, że może być uszkodzona.

(Monczkin) #10

Jak jest uszkodzona to jak chcesz ją odpalić ??

Ma oryginalny nośnik, który jest uszkodzony ?? - tel. do ms i prośba o kopię

(Michalrub) #11

A jak go sformatować, bo podaje mi jakiś komunikat, ale niestety po duńsku. Będę wdzięczny za pomoc.

(Farall) #12

Trochę odbiegliście od tematu. Sedno w tym czy ta płyta jest z tym samym windowsem który jest juz zainstalowany w tym laptopie czy z innym. Bo jak z tym samym to format i instalacja od nowa nic nie da, windows dalej będzie po duńsku. Trzeba kupić jakiegoś windowsa w wersji PL.

Zrób sobie/sciągnij/pożycz dyskietkę startową Windows98 (najlepiej po polsku :wink: ), uruchom z niej komputer, jak się skończy uruchamiać wpisz "format C:" i daj enter. Jak skończy włóż płytę z windowsem, wpisz X:\setup (gdzie X: to litera napędu CD w twoim kompie i już.

Jeśli laptop nie ma stacji dyskietek to musisz wystartować kompa z płyty Cd z windowsem którego chcesz zainstalować. Jak bedzie po polsku to już dalej będziesz wiedział co robić :slight_smile:

(Michalrub) #13

Wielkie dzięki Faral. Zrezygnowałem z Win Me i mam Win 98.

Dziękuje jeszcze raz.

(Gole Kutasy) #14

to po h*** masz wersje dunska odrazu widac ze pirat

(fiesta) #15

A nie przyszło Ci do główki, że mógł ją dostać wraz ze starym laptopem.

Za bluzgi i bezpodstawne oskarżenia pamiątka pod avatarem :evil:

(Amd Fan) #16

Laptopa mogl poprostu kupic w dani i dali mu Dunski Windows proste i logiczne...