Windows Me Milllenium Edition

Jak przeinstalować Windowsa z innego języka ( duński ) na polski. Włączyłem setup, ale nie wszystko jest po polsku. Czy trzeba go sformatować ? Jeżeli tak to jak, przy pomocy płyty instalacyjnej ?

Laptop - Celeron 400 MHz, 64 MB RAM

Dziękuję.

Sądząc po sprzęcie chcesz postawić '98 tak?

Płyta instalacyjna WinME powinna być butowalna.

Ja ze zbutowanej płyty nie ryzykował bym instalacji. Po tak brutalnym potrakowaniu może się rozpaść w napędzie i narobić jeszcze większej szkody 8) 8) 8)

Butowalna czy bootowalna - “czekam za propozycjami” - jak napisał jeden user.

Nie słyszałem o oryginalnych licencjonowych płytach instalacyjnych win ME niebootowalnych :!:

Czy ja napisałem, że jest niebootowalna?

Nie napisałeś:

Sugerujesz że kolega ma pirata :clever:

Sugeruję, że może być uszkodzona.

Jak jest uszkodzona to jak chcesz ją odpalić ??

Ma oryginalny nośnik, który jest uszkodzony ?? - tel. do ms i prośba o kopię

A jak go sformatować, bo podaje mi jakiś komunikat, ale niestety po duńsku. Będę wdzięczny za pomoc.

Trochę odbiegliście od tematu. Sedno w tym czy ta płyta jest z tym samym windowsem który jest juz zainstalowany w tym laptopie czy z innym. Bo jak z tym samym to format i instalacja od nowa nic nie da, windows dalej będzie po duńsku. Trzeba kupić jakiegoś windowsa w wersji PL.

Zrób sobie/sciągnij/pożycz dyskietkę startową Windows98 (najlepiej po polsku :wink: ), uruchom z niej komputer, jak się skończy uruchamiać wpisz “format C:” i daj enter. Jak skończy włóż płytę z windowsem, wpisz X:\setup (gdzie X: to litera napędu CD w twoim kompie i już.

Jeśli laptop nie ma stacji dyskietek to musisz wystartować kompa z płyty Cd z windowsem którego chcesz zainstalować. Jak bedzie po polsku to już dalej będziesz wiedział co robić :slight_smile:

Wielkie dzięki Faral. Zrezygnowałem z Win Me i mam Win 98.

Dziękuje jeszcze raz.

to po h*** masz wersje dunska odrazu widac ze pirat

A nie przyszło Ci do główki, że mógł ją dostać wraz ze starym laptopem.

Za bluzgi i bezpodstawne oskarżenia pamiątka pod avatarem :evil:

Laptopa mogl poprostu kupic w dani i dali mu Dunski Windows proste i logiczne…