Windows ME - super!

(system) #1

Jestem od dzisiaj nowym użytkownikiem systemu Windows Millenium (jest to nawet oryginał :stuck_out_tongue: ). Wielu forumowiczów i innych "niby" znawców odradzało ten system twierdząc, że Windows 98SE jest o niebo lepszy i stabilniejszy. Otóż nie. Millenium swoją funkcjonalnością powalił mnie na nogi. Powiadamia mnie o aktualizacji, pozwala na przywracanie systemu i jest bliźniaczo podobny (może oprócz wyglądu) do Windows XP. Takie systemy trzeba zachwalać.

P.S. Może ktoś mógłby mi napisać parę sztuczek lub porad do tego systemu.

Z góry wszystkim serdeczne dzięki. :smiley:

(Stefe) #2

pare lat temu uzywalem tego OSa na kilku maszynach... nie powiem, dzialal lepiej od 98SE, byl bardziej funkcjonalny... a interfejs przypomina raczej windows 2000 professional.

(Duch) #3

ja nigdy nie mówiłem i nie powiem nic złego o Millennium :slight_smile: to według mnie bardzo dobry system przez kilka lat go miałem i nigdy nie sprawiał mi jakiś kosmicznych problemów :slight_smile: napewno będziesz zadowolony, dobry wybór :spoko:

(JNJN) #4

I kolejny temat o tym samym.

Nie ma złych systemów operacyjnych,są źli ich użytkownicy.

(Przemokg) #5

ja nie uzywalem tego systemu i nie powiem o nim źle

(Michał1205) #6

Ale to jest Twój pogląd. Inni uważają inaczej. Każdy ma prawo do swojego zdania :slight_smile:

(Pospalbym) #7

Jeżeli mogę się wypowiedzieć to używałem windowsa ME przez pół roku Na początku byłem z niego bardzo zadowolony "podobnie jak ty" ale niestety przysparzał mi później wiele problemów. Widows ME ładny i przyjemny interfejs niestety wedłóg mnie system mało stabilny.Ale to oczywiście moje zdanie :?

(Jason X) #8

To miłó, że do "nas" dołączyłeś :smiley:

Dokładnie!

Ja kilka lat temu zmieniłem 98 na ME i też jestem zadowolony. Najważniejszą zaletą w porównaniu z 98 jest większa stabilność :slight_smile:

(system) #9

Ja należę akurat do tych co Windowsa Me uważają za ogromny niewypał.

(Michalkwiecinski) #10

Z tym to bym się nie zgodził :wink: Me jest dobry, nie wątpię, ale napewno nie stabilniejszy od 98 :?

(Gole Kutasy) #11

Ladny wyglad to on ma ale czesto sie wiesza

(Qbek50) #12

jak ja mialem starą budę to nie używalem ME bo gry mi sie bardziej cięły niż na 98. Uważam że ME więcej pozera proca i ramu 8) Ale za to nie wysypuje się tak szybko jak 98 i to jest duży plus :slight_smile:

(Gole Kutasy) #13

dzis instalowalem me to po 1 godzinie zawiesil sie 4 razy

(Qbek50) #14

Help moze masz jakiś konfilkt sprzętowy i dlatego miales zwiechy :?

(Gole Kutasy) #15

tylko me tak sie zawiesz inne nie

(Stefe) #16

tak sie wlasnie rodza te dziwne legendy.

(Jason X) #17

A jaką masz wersję Millennium?

(Piecu92) #18

Ja miałem Win 98 przez 3 miesiące (rok 2000) i muszę powiedzieć że był do bani ! Wormsy nie działały, tak samo jak Tomb Raider 2.A po za tym nie był stabilny bo 2 razy mi się zepsół (ale nie wspominajmy o tym).Windows Milenium Edition to coś innego :D.Jest super.Powalił mnie na kolana

(Fernando) #19

Hehe mnie też bo musiałem robic odrazu formata :smiley: dlaczego ? bo na starym komputerze uzywałem win 98SE i wszystko mi chodziło czytajac ten temat poszłem na strych :smiley: i wziołem mojego 3 orginalnego windowsa gdy go zainstalowałem wszystko wydawalo sie super ale po godzinie miałem go dosc 128 mb ram mało, procek 1.3 mało, dysk 40 giga mało, mulił strasznie o grac nawet niewspomne bo przy simsach gdy mama grała :smiley: :smiley: Krzczała ze mam cos zrobic z tymi cięciami w grze no to ja za win 98 SE i wszystko chodzi Glanc :smiley:

(system) #20

michael-1992 , Kamilek123 - popatrzcie, tem temat jest z przed roku :stuck_out_tongue: aleście trupa wykopali