Windows Media Center i problem z aktualizacjami

Cześć mam oryginalnego Windows Media Center i włączone aktualizacje automatyczne ale powoli zaczyna mnie to wkurzać. Bo już mam prawie wszystkie z możliwych zainstalowane ( sporo ich ) i są 3 które się pobierają instalują pisze, że się zaktualizowało poprawnie i za chwile znowu te same sie zaczynają pobierać i tak w kółko co zrobić? A nie chce ich wyłączac bo wtedy wyskakuje to , że tam komputer nie jest chroniony a jak to się sciąga i instaluje to muli kompa i nie wiem co teraz zrobić. Prosiłbym o rade.

HiFi

HiFi może spróbuj wyłaczyć i właczyć automatyczne aktualizacje. Myśle, że to może byc bład, a restart automatycznego pobierania aktualizacji może go naprawi. Jeżeli i to nie pomoże spróbuj pobrać i zainstalować je ręcznie z witryny Microsoftu. Możesz się tam dostać…nie wiem jak w Media Center, ale w Windowsie XP Professional poprzez Microsoft Update.

Powodzenia…

Problem w tym, że ja już właśnie nie raz tak robiłem. Tzn włączałem i wyłączałem ponownie. A z kolei przez to MS update to za dużo zabawy no coż niech ta ikonka sobie stoi przed instalowaniem i tyle.

Kambor

Poczytaj Regulamin Forum co mówi o podpisie i go dostosuj do regulaminu.JNJN

http://forum.dobreprogramy.pl/rules.php

HiFi

Ściągnij te trzy poprawki ręcznie i zainstaluj w systemie.

Czyli przez MS update czy poprostu poinformuj mnie ale nie pobieraj ani instaluj? bo jak tym 2 to juz probowalem

i

to jedno i to samo. Jeżeli taki sposób instalacji nie pomoże napisz na forum.