Windows Media Center-mały problemik

Witam!kiedyś zadawałem kilka pytań dotyczących Windows vista…miałem napisac jak poszła instalacja i jak chodzi Vista na moim skromnym sprzęcie…a więc jest wszystko ok!wszystko chodzi cudnie…programy są wszystkie zgodne…ale dziś zauważyłem mały wkurzający problem…Mam folder na dysku E: (Teledyski) wcześniej szczytywało ok.70 plików z klipami w Media Center …a teraz włączam MC i jest tylko 29plików jak w Windowsie na dysku mam dalej ok.70, nic nie usuwałem…proszę o małe wyjaśnienie i pomoc!pozdrawiam!Karol Miler!

Mój komp. Sempron 2600+,ASRock AGPx8,SATA,USB2, Dysk WDC160GB + Samsung 20GB, HIS Radeon X1300 Turbo 256DDR2, 2x512DDR

Spróbuj przenieść gdzieś te pliki do innego folderu i potem je przywróć jeśli MC je wykryje w tym innym folderze.

Prubowałem już…tak samo jest ze zdjęciami…kiedyś wszystkie fotografie, tapety były widoczne…a teraz pokazuje że folder pusty!wkurza mnie to!mam teraz system przeinstalowac przez taki mały problemik?

wrzuć sobie skrót folderu z klipami do systemowego folderu video na dysku “c”

analogicznie zrób z fotkami

Już prubowałem na wszystkie możliwe sposoby…nawet jak folder z Teledyskami przeniose w jakiś ukryty folder to Media Center znajdzie ten folder!!!myśle że to przez jakiś program!przeinstaluje system najwyżej…ale najpierw jeszcze troche pokombinuje…pozdrawiam!

Nazwij temat konkretnie.