Windows Media Center - odpala mi sie zawsze po grze

jak to wylaczyc, od momentu kiedy zaczalem grac w FM 2010 zawsze po zakonczeniu gry od razu uaktywnie mi sie WMC i mam do wyboru rodzaje instalacji w glownym panelu tego programu. Dowiedzialem sie ze tak sie dzieje z uwagi na taka ewentualnosc:

Granie w gry w programie Windows Media Center

Producent systemu Windows Vista wraz z partnerami multimedialnymi oferują gry online na żądanie, w które można grać na komputerze z programem Windows Media Center. Dodatkowe ikony wyświetlane w kategorii Multimedia w trybie online na ekranie Start w programie Windows Media Center mogą być różne w zależności od kraju/regionu.

no ale mnie to denerwuje, bo nie chce tego WMC instalowac i w ogole z niego nie korzystam i nie korzystalem z tego centrum multimedialnej rozrywki, a caly czas ikonke WMC mam obecna w pasku zadan i nie moge tego wylaczyc, jak to zrobic ? wie ktos

anuluj pobieranie programu teliwizyjnego jest nie aktywne

mozna wybrac pomiedzy :

otworz program wmc

pobierz najnowszy program tv w przewodniku

wlącz pobieranie programu tv

i tylko takie sa opcje po kliknieciu prawym klawiszem, nie moge tego zamknac w cholere, jak to zrobic ?

tylko odinstalowanie ?

Dodane 11.11.2009 (Śr) 9:14

a mam viste oczywiscie

haszysz88 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go ponieważ nie używasz polskich znaczków (ą, ę, ź, ż, ć, ó, ł, ń). Proszę więc o poprawienie wszystkich swoich postów w tym temacie pod kątem polskich znaczków, przy użyciu przycisku zmien.gif

Tutaj masz opisane jak to zrobić. post2044213.html