Windows Media Player 11 a tworzenie okładek albumów

W każdym folderze z muzyką trzymam plik nazywający się folder.jpg, który jak nazwa wskazuje jest okładką danego albumu.

Bardzo mi się ten patent przydaje np. w foobarze2000, który to odczytuje mi ten plik i wyświetla w oknie programu okładkę przy odtwarzaniu muzyki. Natomiast po dodaniu takiego albumu to listy odtwarzania w WMP11 (folder, w którym są pliki .mp3 i plik folder.jpg, który jest okładką) plik folder.jpg znika a zamiast niego, pojawią się ukrywane przez system (niewidoczne, dopóki nie ustawie odpowiednich opcji w systemie) pliki, np. album_small_art itd. Można jakoś ten proces w domyślnym odtwarzaczu Windowsa powstrzymać? A najlepiej gdyby WMP11 po prostu odczytywał mi obrazek folder.jpg tak samo jak foobar2000.

Nie wiem czy istnieje opcja zabezpieczająca przed takim zachowaniem WMP11 (nie używam go), ale może wystarczy stworzenie w każdym folderze kopii tego pliku, aby powstały folder.jpg oraz album_small_art ?

Gdy w katalogu WMP11 znajdzie album_small_art - raczej nie będzie zmieniał nazwy pliku folder.jpg, prawda?