Windows Media Player 11 Beta PL

Otóż zainstalowałem sobie kiedyś Windows Media Player 11 Beta ENG (oficjalną wersję), następnie gdy dowiedziałem się o Windows Media Player 11 Beta PL postanowiłem ją zainstalować, ale podczas instalacji wywaliło błąd, że instalacja nie może być kontynuowana.

No więc odinstalowałem v.11 i wyczyściłem rejestr ponieważ błąd się pokazywał podczas “Trwa aktualizacja rejestru…”. Ale problem jest nadal.

Komunikat wygląda tak:

wpm11betaplblad1cv.png

Czyli obecnie nie masz żadnej WMP 11 na systemie zainstalowanej i przeczyszczony rejestr?

Jeśli nie pomoże instalacja w trybie awaryjnym (F8 lub F5 podczas startu systemu) to kliknij na pomoc sieci web i popatrz jakie informacje na temat problemu podaje MS.

no jeszcze ten tryb awaryjny pozostal, w sumie racja zapomniałem o nim (dzieki aju :wink: )

na tej stronie web nic nie ma na ten temat

:: Edit ::

No niestety nawet tryb awaryjny nie pomógł.

odinstalowales wmp11 wyczysciles rejestr ok wiec moze zobacz tak…instalnij najpierw wmp10 a potem wmp11

Też tak robiłem. Nie wiem dziwne to jest, nic po czekam do wersji finalnej w koncu ma byc jakos w czerwcu.

A jak dasz pomoc sieci web to jaka strona się wyświetla?

Wklej nam tutaj linka.

Problem jest bardzo nietypowy bo występuje rowniez podczas instalacji WMP 10. Cos mam namieszane z tym WMP. Jest jakis soft ktory odinstalowuje calkowicie, wszystko co zwiazane z WMP?

a przywracanie systemu do dnia przed instalacja wmp11 robiles??

a wmp9 masz zainstalowane i dziala?? jak nie to moze instalnij ja czyli 9 potem 10 i na koniec 11

Nie moge odinstalowac WMP 10, nie wiem czy przypadkiem nie został ściśle zitegrowana z moim system - jest to orginalny XP SP2 i jakies aktualizacje zintegrowane wszystko. W zwiazku z powyzszym nie mam jak zainstalowac WMP 9 poniewaz pojawia sie komunikat o tym ze WMP został juz zainstalowany w nowszej wersji. Obecnie nawet nie moge uruchomic WMP.

W komunikacie o bledzie pojawia sie odnosnik do tej strony:

http://www.microsoft.com/windows/window … stallation

Jest to o tyle irytujace ze z WMP korzysta rowniez przegladarka do odtwarzania niektorych mediow i teraz nie mam nic. :?

a sprawdź czy masz WMP przez Panel Sterowania --> Dodaj/Usuń Programy -->Dodaj/Usuń Skladniki Winows–> Odznacz WMP

i zainstaluj go ponownie

ps. fany skin wina

ps2. skąd go masz?

Po pierwsze lepiej przeczytaj regulamin

http://forum.dobreprogramy.pl/rules.php

Po drugie

Znajdujesz sie na forum o legalnym oprogramowaniu

Po trzecie:

Kogo to interesuje

A ja jak zainstalowałem WMP11 mam coś takiego:

aaa3io.jpg

  1. używasz windows vista czy windows xp?

  2. Jeśli xp to spróbuj odinstalować WMP a następnie na nowo go zainstalować.

Jeśli nic nie pomoże to spróbuj:

uruchom => regedit

usuń ten klucz a następnie spróbuj odpalić WMP.

PS. piękne słownictwo :?

Of coz mam Windows XP

zrobiłęm tak z tym rejestrem, tylko że odpala mi się WMP z numerkiem… 10 ;/

A instalacja WMP 11 dobiega do samego końca. Kończy się powodzeniem? W którym momencie dokładnie wyskakuje ten błąd?

Instaluje się normalnie (czyli jakby nic dochodzi do 100%), hmm… no teraz to nia jest błąd, tylko poprostu się odpala WMP10 ;/