Windows Media Player 11-nie odtwarza filmów

Windows Media Player 11 nie odtwarza filmów, nie znam się na tym, ale brakuje chyba jakiegoś kodeka, gdyż muzykę odtwarza. Przeszukałem posty na forum, ale nie wiem co by tu dla mnie pasowało, gdyż jak wspomniałem nie znam się. Sprawdziłem w Dodaj lub Usuń programy że mam zainsatlowane:

ACE MegaCoDecS Pack

Codec 8.0

DivXG 400

foobar 2000v0.9.5

XP Codec Pack

Foobar2000 to nie kodek. Zainstaluj to http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … 3.7.5+Full

Zainstalowałem, niestety nie pomaga. Przez IrfanView odtwarza, przez BSPlayer odtwarza, a przez windows media player niechce.

ryczka , odinstaluj w START -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy następujące kodeki:

oraz to, co proponował K-A-M-I-L , czyli K-Lite Codec Pack.

Po odinstalowaniu wszystkich kodeków uruchom ponownie komputer.

Pobierz i zainstaluj kodeki FFDShow. Uruchom ponownie komputer.

Czy koniecznie chcesz odtwarzać filmy w Windows Media Player 11 ?

Spróbuj odtworzyć w AllPlayer, bądź SubEdit-Player.

FFDShow miałem zainstalowane, ale nic nie dawało.

Nie muszę koniecznie, ale skoro jest to powinno działać.

Niektóre filmy się jednak odtwarzają, bo trochę ich sprawdziłem, to wychodzi na to że na mój głupi łeb, brakuje chyba jakiegoś pojedyńczego pliku.

To spróbuj programem gspot ustalić czym zakodowano film i czego brakuje.

Windows Media Player nie odtworzy ci wszystkich filmów…

Jakie rozszerzenie ma ten film?

Niestety nie mam zielonego pojęcia o rozszerzeniach.

ryczka , jaką posiadasz kartę graficzną ?

Próbowałeś odtworzyć film, który nie działa Ci w WMP11 w innym odtwarzaczu ?

Tutaj nie chodzi o to, czy miałeś, czy nie.

Tutaj chodzi o to, że nie należy instalować kilka pakietów kodeków na raz (tak, jak masz obecnie), ponieważ wtedy kodeki ze sobą się gryzą i mogą być problemy z odtwarzaniem filmów.

Sugerowałem, abyś odinstalował wszystkie pakiety kodeków, które masz zainstalowane i zainstalował samą paczkę FFDShow.