Windows Media Player 11 PL

Kiedy wyjdźe Windows Media Player 11 PL w wersji finalnej (nie beta)? Czytałem na forum że w czerwcu, a to już koniec czerwca.

To może dzisiaj :smiley:

A tak na poważnie: na vortalu były spekulacje gdyż nigdy nie miałem do czynienia z oficjalnym komunitem MS kiedy pojawi się WMP.

Ale biorąc pod uwagę iż wyszła już bardzo stabilna wersja beta i to w dodatku po polsku to na dniach (pewnie w lipcu) pojawi się oficjalna wersja finalna WMP11

hehe nawet w sierpniu może wyjść … ms zawsze ze wszytskim opóźniał, więc nie zdziwię się jak i tym razem tak będzie :wink:

A tak na poważnie to wersja finalna miała wyjść w czerwcu :x

Ja czekam z utęsknieniem na wersję finalną, ale czy jeśli wyjdzie filnalna to będzie coś więcej niż w beta? :slight_smile:

PS:Używając beta nie zawuażyłem błędów. :roll:

Napewno, błędów których ty nie widzisz widzą je specjaliści … optymalizują jeszcze kod programu … dlatego to jest beta czyli cały czas optymalizowana wersja proghramu … do finalnej wersji napewno jeszcze coś poprawią :wink:

Dzięki za odpowiedź :slight_smile:

BTW:Kiedyś korzystałem z Winampa ale sie przerzuciłem na WMP bo bardzo mi się podoba panel, że jak się zminimalizuje okno to jest taki panel opcji (play, pauza, przewiń, głośność) :mrgreen:

A w WinAmpie masz bardzo podobny bajer

666 post

A gdzie? :?

:arrow: http://www.winamp.com/plugins/browse.ph … query=tray

Dzięki Bunio za pomoc, ale jednak pozostane przy WMP11 beta (żęby nie było tutaj OT’owania, że jeszcze nie ma…bo nie ma :? )chociaż WMP ma lepszy wygląd i to minimalizowanie ma w sobie a w winampie trzeba ściągać specjalnie nakładki :slight_smile:

Ale dzięki z pomoc :stuck_out_tongue:

OTy ->KOSZ

WMP 11 to badziewie kolejne. Bardzo dobrze ze działa pod legalnym xp, bo tak to by wszyscy polacy go już mieli, a takto tylko pare %.

Winamp jest porządny, mało zużywa cpu i pamieci zwłąszcza przu starym skinie…

A żebyś się nie zdzwił, na wszystko są obejścia :roll:

Ja osobiście polecam WMP11.Przerzuciłem się z Winampa bo mi sie bardzo podoba panel i według mnie jest łatwijszy w obsłudze :slight_smile:

To tylko Twoja opinia, wiele osób jeszcze jest które używają WMP i nie zmienią odtwarzacza na nic innego.

A swoją drogą jest dużo lepszych i mniej pamięciożernych odtwarzaczy od winampa.

PS. Nie tego dotyczył temat.

OT

WMP 11 zapene w wersji finalnej bedzie słaby i będzie porzerać masowe iolości cpu :stuck_out_tongue: winamp 5.24 (obecny :D) stabilnijszy wydajniejszy i nie napastuje uzytkownika tonami zbędnych danych

Czytałem w Komputer Świat że wersja finalna ma wyjść pod koniec roku. :frowning:

Ja mam zarówno winampa (do muzyki) i WMP10 (do filmów). Winamp jest nieco szybszy i mniej zasobożerny, WMP jednak lepiej radzi sobie ze strumieniami.

Wskazówka jak to obejść była nawet w KS :mrgreen:

Jak uruchomić WMP11 na pirackim windowsie? Coś nie chce mi się za bardzo wierzyć.

Z tego co wiem były prblemy z uruchomieniem WMP11 z początku na polskim windowsie (orginalnym) i może o to Ci chodzi ;]

i nie tylko, bo na tym forum też był link do… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ja korzystałem z WMP11 do słuchania muzy tylko dlatego bo miał fajny panel jak się zminimalizowało, ale teraz przesiadłem na foobara bo WMP dużo zżerał

jak wyjdzie WMp 11 Finial to załatwike piracki kod i sprubje go użyć (ciekawe czy zadziala??)