Windows media player 11 problem z odinstalowaniem

Prosze mi powiedziec jak to diabelstwo odinstalowac z komputera? Mam punkt przywracania systemu z przed kilku dni ale jak przywruce niby system to po uruchomieniu ponownym kompa wyskakuje komunikat ze żadne zmiany nie zostały wprowadzone … Mogł bym wiedziec jak naprawic ten problem…

a w dodaj/usuń nie ma? a w C://windows/ powinien być deinstalator: poszukaj

aju pogadali bysmy na gygy? Jak juz to gdzie w c:\windows mam tego szukac?

Rzeczywiście trudno odinstalować WMP.I na pewno nie zrobisz tego za pomocą "dodaj/usuń"Radzi sobie z tym doskonale xp-AntiSpy3.96-2.Darmowy i po polsku.Ściągnji z http://www.xp-antispy.org albo spróbuj na stronach Komputer Świata… :lol:

moze jest inny sposob na odinstalowanie całkowite wmp 11? albo chociaz powiedzcie czemu nie działa mi przywracanie systemu nawet wtedy gdy mam utworzone punkty :/. Albo jak cofnac wmp 11 do 10 odrazu mowie ze dodaj usun odpada bo tam nie daje rady :frowning:

Są to ukryte foldery, które zawierają deinstalatory wszystkich wtyczek.

WMP11 też powinien tam być więc możesz poszukac.

Dokładnej nazwy Ci nie podam z tego powodu że jeszcze nie instalowałem - czekam na polskie wersje.

Spróbuj tym xpantispy :wink:

Złączono Posta : 01.11.2006 (Sro) 15:29

co się dzieje?

Nie ma w ogóle wpisu do deinstalacji? Spróbuj ją odblokować xpantispy :wink:

serwer proszę poprawić temat na konkretny.

No gdzies jeszcze przeczytałem ze jak by ktos spakował wmp 10 i mi posłał i ja bym podmienił pliki w program files … to zadziałało by … nie wiem moze to podziała? Był by ktos chetny na taka próbe? Aju jak mozesz to zobacz moj drugi temat z wmp jest tesh w dziale problemy i tam wkleiłem screeny z błedami ;/

Złączono Posta : 01.11.2006 (Sro) 15:41

xs antispy nic nie pomaga, a moze sa jakies inne programy ktore usuwaja aktualizacje itp? Jak myślicie pomoże zastąpienie plikow od innej osoby?

xp antispy nie dał rady??? :o Dziwne…Spróbuj Smarty Uninstaller Pro 2006.Jeśli ten nie da rady…a to już niemożliwe.Pobierz ze stron Komputer Świata bo nie pamiętam firmy-żródła…Albo sprawdż na Googlu skąd ściągnąć bo nie pamiętam(darmowy)Urzyj przycisku “uninstall”.Jeśli nie pomoże to “Force uninstall”-pomoże.Z tego co wiem,ja biedny żuczek,zastąpienie plików nic nie pomoże… :lol:

Dla wszystkich co maja z tym problem mowie ze pomogł mi Ashampoo UnInstaller Platinum 2 i jest juz wsztko ok!

może nie możesz przywrócić systemu do punktu przywracania bo masz wyłączoną opcję przywracanie systemu ?