Windows Media Player 11

Gdy slucham muzyke, strasznie sie tnie. Niewiem czemu. Od czasu do czasu wmp 11 “ssie” 45 z cpu w menedzerze zadan.

Ja zauwazylem wogole ze wmp to niezly kibel ( chodzi mi o ten co jest w standardzie Visty )… dzwiek z niego jest w caly swiat… na XP bylo idealnie a tu… raz cisze glosniej… lewo szum prawo szum… chociaz na winampie jest OK.

To ten co sie z witryny Microsoftu pobiera jest jakiś inny może, niż ten wbudowany w Vistę?

Mi działa świetnie (to nie moja wina że macie do dupy sprzęt) 8)

Jak niewiesz co powiedziec, nie odzywaj sie.

Moglbys opisac swoj sprzet ? albo lepiej na wiarygodnosc wklej raport z Aidy czy czegos podobnego ;]…

A odnosnie do tego " Windosowskiego " WMP… to nie wiem… czasem wychodzilo roznie ze wychodzily rowne BUILDY… jak slyszales kiedys o czyms takim… Wiec dlatego sie okreslam. Bo gdybym tego nie napisal to bys zapytal jaki build…

Wizualizacje?

Monitorowanie Folderów w Bibliotece Mediów?

Udostępnianie plików multimedialnych?

Pobieranie informacji z internetu o multimediach?

Posprawdzaj to wszystko.

Korzystam z WMP i jest OK

Pozdrawiam

Sprawdzilem, pare rzeczy zmienilem i teraz “ssie” max 02 cpu :stuck_out_tongue: THX :smiley:

Proszę bardzo :slight_smile:

Witam…

U mnie video szare, brak zdecydowanej czerni.

Korzystam z Media Player Clasic i jest idealnie.

WMP 11 obraz przezroczysty.

Może dodatkowe ustawienia.

:slight_smile:

Chyba coś z ustawieniami popatrz: a462ea963f1b0f98m.jpg

Pozdrawiam

U Kolegi tak samo czyli źle.

Tło czarne a film szary (brak czerni).

:slight_smile:

Może głupie pytanie, ale jaki masz monitor? Bo jak LCD to czerni idealnej nie uzyskasz :stuck_out_tongue:

Mam LCD. Wiem o czy Kolega pisze.

Czerń powinna być taka sama jak marginesy.

Tak jest w WMP 9-10 i Media Player Classic przy tych samych sterownikach.

Przy WMP 11 obraz jak na wyżej obrazku. :frowning:

:slight_smile:

Z tego co widze… duzo ludzi ma problemy z WMP 11. Ciekawe czy wyjda jakies usprawnienia… zwiazane z dzwiekiem i obrazem.

może wydadzą wmp11 sp2 :smiley:

albo lepiej WMP 12 :smiley:

rozumiem że wyłączyłeś te usługi :

??

zrobiłem tak ale po chwili wszystko od nowa. Postanowiłem zainstalować jeszcze raz windows, bo wmp 02 cpu ale to najbardziej przeszkadzał proces mfpmp.exe który nadzyczajnie zuzywał procka. teraz jest dobrze :slight_smile: Mam jeszcze jedno pyt. czy da sie jakoś zresetować configuracje wmp? Bo niedziałają mi funkcje odtwarzania losowego, ani powtórz.

Mam wrażenie iż to kwestia ustawien k dź i sterów, ja nie narzekam u mnie czysto i bajecznie.

5,1 ? Dzwiek nie zanika ? AC97 ?