Windows media player - brak obrazu


(Kasztang) #1

Jestem laikiem więc proszę o wyrozumiałość. Mam dość leciwy komputer ale do przeglądania internetu i jako maszyna do pisania mi wystarcza. Ostatnio padł mi win xp pro sp2 i kolega zainstalował mi na nowym dysku nowego win xp pro sp3. Mam problem z WMP bo odtwarza dźwięki ale nie obraz. Do tego znacznie dłużej się otwiera. Poprzednio nie miałem takich problemów. W jaki sposób mogę to naprawić.


(stalesz) #2

Zainstaluj http://www.dobreprogramy.pl/KLite-Codec ... 13137.html WMP uaktualnij do ver.10 lub 11


(Kasztang) #3

Dziękuję już zainstalowałem i jest obraz z plików mp4 a przez chwilę były odtwarzane nawet filmiki 3gp. Teraz już nie. Co zrobić aby obraz był na całej wielkości miejsca gdzie powinien on być a nie tylko 8cm na 10cm?


(stalesz) #4

Zakładka Widok...Pełny ekran.Jeśli chcesz odtwarzać filmy rmvb zainstaluj http://www.programosy.pl/program,real-alternative.html


(Kasztang) #5

Przepraszam za głupie pytanie ale u mnie jak mam włączony WMP u góry mam tylko Teraz odtwarzane, Biblioteka, Zgraj, Nagraj, Synchronizuj, Obrazek win, Media Guide. Gdzie albo jak ustawić aby pokazało się u góry inne menu (w tym widok) aby można zmienić ustawienia? Czy można obracać filmem o 90stopni?