Windows Media Player nie odtwarza

Gdy chcę włączyć dźwięk, czy film przez WMP to nie odpala i wyskakuje taki błąd:

“Program Windows Media Player nie może uzyskać dostępu do pliku. Plik może być w użyciu, nie masz dostępu do komputera, na którym jest przechowywany plik lub ustawienia serwera proxy są niepoprawne.”

Co może być ?

Sprawdź czy antywir ci go nie blokuje, ew brak jakiś kodeków.

Mam avasta, ale nie blokuje, jakby blokował to by komunikat wyskakiwał. A kodeki jakie pobrać ?

sprawdź czy działa muzyka z płyt albo film

alternatywą jest

VLC media player

ma wszytskie kodeki żadnych nie trzeba dogrywać

:stuck_out_tongue: ale to jest netbook i nie ma stacji dysków, próbowałem z Pendriva, ale to samo

to pozostaje ci spróbować alternatywy

:-({|= a czy kodeki są do tego różne, czy jeden typ. bo kiedyś miałem allplayera i bawiłem się z kodekami :?

Zależy od rozszerzenia pliku. Ściągnij k-little kodek pack powinno wystarczyć w większości przypadków.

niestety, ale po zainstalowaniu sterowników jest nadal ten sam problem. Pomoże ktoś ?

spróbuj innym programem do odtwarzania muzyki np winamp albo vlc

będziemy mogli powiedzieć czy to wina ustawień WMP czy ktoś blokuje dostęp do tych plików

powyłączaj antywirusy i zapory i sprawdz

nadal to samo :?

pierdolnij netbookiem w kant biurka i napisz co wyskoczyło :stuck_out_tongue:

wrzuć muzykę na partycje C: i spróbuj ją otworzyć z partycji C:

Pliki ściągnięte przez Google Chrome ?

tak ściągnięte z chrome. Ale to nie ma nic do tego, bo tu chodzi o format, a raczej o program. A może po prostu ściągnąć WMP 11 ? Mam 12 .

Prawy przycisk myszy na plikach -> Właściwości -> znajdź na dole przycisk Odblokuj -> OK

I szafa powinna zagrać :smiley:

Stety ale nie ma niczego takiego ;/

Opisz, czy po kliknięciu prawym przyciskiem na dźwięku lub filmie -> Właściwości -> pojawia się taki ekran http://goo.gl/4YNPE

Może napisz w jakim formacie ten film, może rmvb?, zainstaluj to http://w580.wrzuta.pl/plik/azu0JskirOw/realalt_201

Temat do zamknięcia. Przeinstalowałem Windowsa i mam problem z głowy. Nie z samego powodu, iż WMP mi nie działał, po prostu coś się po chrzaniło. :slight_smile: