Windows Media Player - problem z odtwarzaniem filmów

Witam. Od dnia dzisiejszego mam problem z odtwarzaniem filmów w formacie “.avi”. Przypuszczam, ze to za sprawa kodeków DivX Bundle 6.3, ktore oczywiscie odinstalowałem i zresetowałem komputer. Postanowiłem zainstalowac inne sterowniki DivX Pro, niestety to nic nie pomogło. Od razu po włączeniu filmu Windows Media Player sie zawiesza wraz ze wszystkim innym…Prosze o pomoc i z góry bardzo dziekuje wszystkim za zainteresowanie sie tematem.

Przeczyść rejestr np. Regcleanerem, żeby usunąć pozostałości po odinstalowanych kodekach. Następnie instalujesz nowe kodeki polecam K-Lite Codec Pack 2.75 Full.

Odinstaluj jeszcze te kodeki co masz i zainstaluj ffshow lub jakąś paczkę (k-lite mega codec pack).

Problem występuje tylko z jednym filmem avi czy wszystkimi?

Na wszystkich odtwarzaczach jest ten problem czy tylko na WMP ? Jaka wersja WMP ?

Problem wystepuje ze wszystkimi plikami avi. W Allplayerze takze PC sie zawiesza, a obecnie uzywam WMP10…

:arrow: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=198&t=36

:arrow: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=82&t=36

:arrow: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=193&t=36

Zainstaluj to wszystko. I ja jeszcze bym Ci radził zmienic odtwarzacz na inny, np. własnie ALLplayer, ponieważ jest lepszy niz WMP.

:spoko:

Niestety, nawet po zainstalowaniu K-Lite problem sie powtarza… Usunąłem rejestr, DivX i nic nie pomaga ;( Co moze byc tego przyczyną? W Allplayer’ze rowniez wystepuje ten problem :confused:

Spróbuj odinstalować może w taki sposób kodeki, później instaluj nowe.

Zainstalowałem na nowo i faktycznie, przez chwile działalo, ale teraz ponownie wystepuje problem… Co robić? :frowning:

Edit: Chcac otworzyc film przez DivX Player zresetował mi sie komputer i pojawił komunikat z błedem. Zaraz sprawdze co powoduje bład (MiniDump).

Miałem to samo… musisz usunąć wszystkie kodeki, sprawdzić Reg-Cleaner’em rejestr ( sprawdż czy nie ma starych wpisów od kodeków, jeżeli są to usuń je!), zainstaluj na nowo jakiś pakiet kodeków (ale tylko jeden) :slight_smile: Powino pomóc

Ok, dzięki :slight_smile: Juz sobie poradziłem ^^’