Windows Media Player problem

Witam serdecznie. Mam problem z wmp. Przerabiam film na format mp4 w programie davinci reslove ale pozniej jak odtwarzam go w wmp w lewym dolnym rogu wyskakuje mi prostokacik z ruszajacymi strzalkami. Kiedy najezdzam na niego pokazuje mi sie taki komunikat “sieć jest zbyt obciążona aby plik mógł być odtwarzany” i film nie dziala poprawnie. Wczesniej juz przerabialem filmy krok po kroku tak samo i nie mialem takiego problemu a wiec mysle ze moze to cos z wmp. Prosze o pomoc. Siedzialem wczoraj caly dzien i nic nie wymyslilem…

Pokaż screena jak to wygląda.

Sprawdź czy film odtwarza się po przeciągnięciu na Firefox / Chrome / Operę (opcjonalnie “Edge Chromium”).

  • Przeinstaluj sterowniki do karty graficznej
  • Przeinstaluj / zainstaluj Directx w wersji 9
  • Przeinstaluj na czysto kodeki. Na czysto - czyli WYWAL wszystkie jakie masz zainstalowane do tej pory i zainstaluj jeden solidny pakiet. Od siebie polecam K-Lite Mega Codec Pack.

a ściślej mówiąc, żeby najpierw dowiedzieć się co się stało, a nie zadeptywać obecny stan rzeczy, powiedz czy masz zainstalowane jakiekolwiek zewnętrzne kodeki. WMP obsługuje kilka postaci MP4, problem może leżeć gdzie indziej.

1 polubienie

Mam sterowniki dedykowane do wmp i jeszcze te k lite codec pack. Dziwne ze nagle przestalo tak dzialac. Zaraz bede kombinowal. Dzieki za odpowiedzi :slight_smile: