Windows Memory Menagement - BSODY

Win 10. Co jakiś czas BlueScreeny Windows Memory Menagement. Najczęściej przy dużym obciążeniu np. CS:GO (ale to nie jest zasada, po dużej aktualizacji jest więcej tego).

Robiłem już diagnostykę w narzędziach administracyjnych. MemTesta mu na chwilę wrzuciłem.

Windows po dużej aktualizacji stracił trochę na szybkości i stabilności, potrafi się uruchomić i bardzo zmulić. No i raz wywalił mi Memory Management zaraz po tym jak się uruchomił. Mam też ubuntu i tam nie ma żadnych strat szybkości.
To musi być jakiś konflikt plików/driverów/programów. Jak to naprawić i zdiagnozować?

@Mój dysk ma często 100% obciążenie, HDDHealth czysto
@DISM czysto
@Narzędzie sfc czysto

@Przed chwilą wywaliło mi BSODA CRITICAL_PROCES_DIED

Jak uzdrowić tego windowsa? Nie chce formatować. Chcę go wyleczyć :smile:

Reinstalowałem już sterki od grafiki.

Graty
Chiftec 350W
GTX 650
FX 6300
4GB Ram
Płyta główna gigabyte GA…

Masz czystą instalację W10, czy aktualizacje?

I standard:

  • temperatury -scren z HW Monitor
  • memtest86 i dwa pełne przebiegi - zero błędów
  • wrzuć cały scren smart dysku z najnowszego HD Tune Pro, opcja health.

Win 10 aktualizowany. Było źle, teraz jest fatalnie. Te inne rzeczy wrzuce później.

… i podaj pełną nazwę płyty głównej (wraz z rewizją najlepiej).

GA-78LMT-S2P

O ile dobrze pamiętam 3.1

Skompresuj zawartość folderu C:\Windows\Minidump wrzuć na www.zippyshare.com podaj linka!

Teraz mi wywalił bsoda przy normalnym użytkowaniu (przeglądarka), dysk jakby sie wyłączał i włączał takie tsssss. Teraz mi podczas pracy tak zrobił i bsoda nie było. Może to głowica/silnik?


Wycignąłem kartę dźwiękową (kiedyś mi się dźwięk zacinał), i problem jakby ustąpił. Przegrałem cały mecz w cs:go, komp działa stabilnie. Albo ta karta już nawalała, albo konflikt sterowników.

Zobaczymy. Jak macie jakies pomysły to pisać.

Zasilacz, pomiar napięć miernikiem cyfrowym napięcia,

Temperatury OK.

Dysk do zerowania i remapu w MHDD i może trzeba będzie nowy: pozycje C5,C6.01.C8.

Zerowanie usunie wszystko z dysku.

Po zerowaniu i remapie wrzucisz zdjęcia z funkcji F8 i F4 z MHDD.

I świeży system.

Nie ma mowy o usuwaniu danych :smiley:

To zgraj dane.

Bsody ustąpiły. Dane zgram ale już na nowy dysk.