Windows Millenium

dodam że mniej zdżera ramu niz millenium 8)

Do Atomowy zgadzam się z tobą w 100% ja od siebie dodam,że win98se powoli staje się przeżytkiem…a zawsze źle jest krytykowany millenium…ja tak samo uważam,że millenium został nie słusznie osądzony…jest lepszym systemem niż 98se

A ja uważam że 98 SE jest lepszy niż ME bo zawiera mniej błędów a kiedy ja zainstalowałem Millennium i jak chciałem uaktualinić ten system przez Windows Update to kiedy zobaczyłem ile poprawek trzeba do niego :o wgrać to odrazu mi się odechciało i wywaliłem Millennium a wsadziłem 98 i jestem zadowolony. :smiley: :smiley: :slight_smile: :slight_smile: 8) :lol: :wink: :wink: i wciąż na nim jadę :slight_smile:

Musze potwierdzić, gdyż sam jak i znajomi mieliśmy przykre doświadczenia z Windowsem ME. Zero stabilności… :?

Przypominam ci,że do Win98 też trzeba dużo poprawek instalować,bo to przecież starszy system niż Millenium i potrzebuje więcej aktualizacji,niż Millenium.

ale do millennium trzeba więcej np. do przywracania systemu bo u mnie nie chciało przywracać a po instalacji tej poprawki to nie bylo żadnych punktów przywracania nawet jak instalowałem jakiś program np. Office XP to nie tworzylo żadnych punktów

Prede wszystkim brawa dla Atomowego :slight_smile:

ME jest o wiele stabilniejszy niż 98. Przynajmniej u mnie :slight_smile: To, że zżera więcej RAM-u (64MB) niż 98 w dzisiejszych czasach nie jest chyba takim problemem jak w roku premiery Win ME, czyli 2000 r. Najśmieszniejsze jet to, że część “wyznawców” 98 nigdy w życiu nie miała zainstalowanego ME, a pomimo tego wygaduje o nim niestworzone historie. Na dodatek część z nich nadal po 5-ciu latach od premiery nadal myli go z Win2K tak jak jeden z moich znajomków. Gdy użytkownikowi 98 zwiesi się system , zrobi restart i przemilczy sprawę :slight_smile: Gdyby takie coś przydarzyłoby się mu w ME od razu zacząłby wyklinać jaki ten Windows jest niestabilny i że nie ma to jak 98. Od czasu kiedy mam ME nie wyskakują mi komunikaty typu “Kernel32 nie odpowiada” lub “RunDLL spowodował błąd”, a zawieszanie się systemu występuje w typowych sytuacjach, ale nigdy samo z siebie. Jak już pisałem ME nie jest pozbawiony błędów - w końcu to Windows :stuck_out_tongue:

:smiley: :smiley: DUŻE BRAWA DLA TYCH CO WYZNAJĄ MILLENIUM MASZ RACJE Jason X ale skoro sie tak znasz na millenium to mi moze powiesz jak go zainstalować??? HELP :!: :!:

teraz niedawno zainstalowałem windows millenium i chciałem uaktualnić go to wyslkoczyło mi gdzieś ze 50 poprawek lub więcej nielicząc internet explorera i windows media player i direct x i w dalszym ciągu uważam że to szajs a nie system :twisted: :evil:

Nie używam żadnych poprawek, a system działa praktycznie bez zarzutu, z drobnymi wyjątkami. Co innego jak miałem 98 - tragedia.

No dobra,ale staczamy na boczny tor-kto mi może jeszcze pomóc z tym moim problemem przy instalacji systemu Windows Millenium-wyskakuje mi błąd SU0168 i nie wiem jak go mam pozbyć się i normalnie zainstalować Windowsa Millenium z systemu obecnego Win98SE

Najlepiej zdobyć pełną wersję Millennium, bo nie ma sensu robić update. Następnie sformatować i od nowa postawić system :slight_smile:

Ja mam pełną wersje tego systemu na płycie :slight_smile:

A pozatym przez DOS Windows Millenium nie da się zainstalować !!

Ale nie mam.I mam właśnie problem.

Ale przecież słyszałem,że Windows Millenium całkowicie skończył z Dosem??? Więc jak to jest naprawdę???

a na dyskietce z 98 nie chce pójść ?

nieskończył został tylko mocno ograniczony, w XP też jest w końcu tryb ms-dos

Ale po co mi ta dyskietka z 98 skoro ja chce wgrać Millenium??

żeby zainstalować Win ME możesz mieć dyskietkę startową nawet z Win95 :smiley:

potrzebujesz jej tylko do rozruchu… system i tak będziesz instalował z płyty CD :wink:

jeżeli masz dyskietkę z 98, możesz spróbować z niej uruchomić instalatora millenium, robisz wszystko tak jak dla 98 tylko, że do napędu wrzucasz millenium i wpisujesz setup

Acha…no dobrze,ale ja nie mam ani dyskietki startowej od 95 ani od 98.