Windows Mobile?

nie wiem czy dobrze trafiłem,

czy ktoś może wie coś o WIN mobile?

a konkretnie mam problem z telefonem - często mi sie sam resetuje - podejrzewam, że winna temu jest własnie Winda :confused:

Tak, na pewno ktoś coś wie

Ja podejrzewam kartę pamięci albo jakiś program rezydujący w pamięci

jaki to model telefonu?

może zrób hard format? (start > Ustawienia > 2 zakładka > Usuń cośtam :stuck_out_tongue: klikasz i tam wpisujesz 1234 i TAK)

pamiętaj aby zrobić kopię zapasową kontaktów z telefonu i SMS :wink: albo chociaż tylko kontaktów…

model samsung i780

dokładne objawy to:

kiedy działam na różnych aplikacjach office mobile, pocket music, opera i na chwile zosatwie telefon - tak, że wyłączy się ekran, to po włączeniu ekranu nie mogę nic zrobić z telefonem, czasem ekrn dotykowy działa, ale w większości przypdaków nic nie działa, ani touch pad ani ekran dotykowy ani klawiatura

nie wiem co może być tego przyczyną? - może powinienem pójść do samsunga i wgrać nowy system?

jeśli nie masz gwarancji to sam zmień ROM… to bardzo proste…

ale z tego co widzę to możliwe że końcówka mocy może padać…

telefon nie był w wodzie? nie podłączałeś do niego jakiś wielkich głośników itd. żeby muzyka leciała?

bo jak miałem N90 to ona zaliczyła kontakt z wodą i po zamknięciu klapki nie potrafił ponownie włączyć ekranu i to była wina końcówki mocy…

a jak miałem 3650 to podłączałem ją do głośników komputerowych i końcówka mocy się przetopiła (ale wtedy tylko sygnał się gubił)

radzę iść do jakiegoś lepszego serwisu żeby sami zdiagnozowali problem bo mogę się mylić… bo w tych byle jakich tylko soft zmieniają a jak dalej nie działa to dają sobie spokój :stuck_out_tongue:

to jest nowy telefon

mam jeszcze 22 miesiące gwarancji

myślałem, że może to jakiś błąd oprogramowania :confused:

wiem, że możliwa jest zmiana ROMa ale wtedy trace gwarancje

no nic

oddaje go do serwisu - niech zobaczą co z nim nie tak

dzieki za pomoc