Windows modules installer worker

Po reinstalacji systemu win 8.1 postanowiłem pobrać i zainstalować aktualizacje z win update. Zainstalowałem większość aktualizacji, po czym zorientowałem się, że mam zaznaczone “traktuj zalecane jako ważne”. Wszystkie(prócz 2 związanych z update do win 10) z ważnych zainstalowałem.

Któregoś dnia zauważyłem że windows modules installer worker włącza się i żre procesor (30-50%), dysk (90-100%) oraz pamięć. Włącza się: gdy odchodzę na chwilę od laptopa (w czasie spoczynku); jak włączam panel sterowania -> system i zabezpieczenia -> win update (w którymś z tych kroków załącza się); czasami jak na necie siedzę. Wprawdzie mogę zakończyć proces i się już nie pojawia, ale mi dość przeszkadza.

 Czy ktoś wie jak się pozbyć tego? Czy któraś z aktualizacji zalecanych to zrobiła?

PS: mam zaznaczone aby nigdy nie sprawdzał aktualizacji

WIN+R

SERVICES.msc

Windows module installer - manual

Windows update - manual

windows update mam na ręcznie a tego drugiego nie mogę znaleźć (tak jakby go nie było)

Edit: znalazłem, widnieje jako Instalator modułów systemu windows, też wziąłem na ręczny

Edit 2: dzisiaj włączyłem kompa i z ciekawości włączyłem menedżer zadań i o dziwo windows modules installer działa, wprawdzie nie obciąża tak kompa (nie słychać wentylatora), ale działa.

Może dlatego że wczoraj mu przerwałem wyłączając komputer? Ciekawe, zobaczę jak będzie dalej.