Windows Movie Maker - Nagrywa tylko dźwięk a brakuje zapisu wideo


(Erwindziad) #1

  Witam. Zrobiłem projekt filmu w programie Windows Movie Maker. Poukładałem slajdy filmowe i muzykę oraz napisy. Potem chciałem nagrać normalny film z tego utworzonego projektu i całość materiału konwertuje się, lecz nie mogę go potem odtworzyć. Tylko muzyka leci, a nie ma wideo. Próbowałem też od razu przyciskiem w programie, dodać film do serwisu Youtube. Po dodaniu do Youtube to tam ten film jest, lecz znowu jest to samo, czyli tylko ścieżka dźwiękowa a nie ma wideo. Nie wiem co zrobić by było i wideo i dźwięk razem na filmie.


(Dimatheus) #2

monael , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie.

Dodatkowo na forum używamy polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ń i tak dalej). Proszę - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) - wyedytować swój post. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus