Windows Movie Maker - problem z importowaniem filmów .MOV

Witam(jako pierwszy post na forum),

mam od pewnego czasu pewien problem (chociaż sam nie wiem, jak to się stało, ale przejdę do rzeczy). Mam na kompie kodeki QT Lite i K-lite mega codec pack FULL. Nagrałem filmy aparatem (zapisuje on pliki jako .MOV), jednak WMM (Windows Movie Maker) ich nie widzi, a gdy dam widok na wszystkie pliki, to pokazuje komunikat Nieznany błąd. Wie ktoś w czym rzecz? Wcześniej mi się takie coś nie robiło i nie wiem co z tym zrobić.

Pozdrawiam,

SpatS.

Skojarz WMP z plikami .mov .

Niestety, nie podziałało… Jakieś inne propozycje?

@edit

A może reinstall WMM dałby coś? Jeżeli tak to prosiłbym o link. Mam Vistę (jakby co).

Reinstall nic by nie pomógł . Pobierz te kodeki .

Po 1. Jak się to ściąga? Nie ma nigdzie przycisku…

Po 2. Czy mogę mieć to zainstalowane razem z tymi kodekami, które już mam?

Po 1. Oto link http://shark007.net/deepsea/VistaCodecs_v516.exe , a przycisk Download File , jest obok !!

Po 2. Sprawdź tylko , czy będzie Ci odtwarzało . Po odtworzeniu , możesz usunąć reszte kodeków , bo VistaCodec Ci wystarczy .

Teraz pokazuje się błąd: “Nie można zaimportować pliku, ponieważ nie jest zainstalowany odpowiedni koder/dekoder, aby odtwarzać ten plik.” Jakoś tak. Zmieniłem teraz QT Lite na Quick Time i dalej jest tak…

To pobierz te kodeki .

SpatS , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

u mnie nie wszystkie kodeki działają na windows media player czy winampie ale na all playerze wszystko działa, pobierz go to może odtworzy http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … er+3.7.6.5

edit: właśnie odtworzyłem teraz plik w formacie MOV na wmp i dźwięk się opóźniał w stosunku do obrazu

edit2: dźwięk się opóźnia również w all playerze, ale tylko przy jednym filmie dziwne, wcześniej działał dobrze

Tyle, że mi to w WMM nawet nie importuje tych plików… Może się źle zrozumieliśmy. Pobrałem te kodeki co podał jasio96 , ale jest “Nieokreślony błąd”…

SpatS , Miałeś zmienić temat na konkretny - nie zmieniłeś.

Zastosuj się do punktu 2.6 refulaminu forum:

Jeżeli i tym razem nie poprawisz tytułu, temat wyląduje w śmietniku.