Windows movie maker problem z zapisaniem filmu :(

Zrobiłem film w programie windows movie maker i mam pewien problem wchodze w plik > zapisz plik filmowy > ten komputer itd.

Wszystko ładnie pięknie ale jak dochodzi do 21% wyskakuje że program windows movie maker napotkał jakiś błąd i nie moze zapisać.

próbowałem wielu rzeczy ale nic nie pomaga :frowning: pomocy ! z góry dziękuję :wink:

  1. Za mało miejsca na dysku. (Zwolnić więcej miejsca na dysku)

  2. Śmieci w TEMP. (Wyczyścić)

  3. Nagrywasz po błędzie z taką sama nazwą pliku. (Nagrywaj z inna nazwa lub w inne miejsce)

Niestety nic nie pomaga

  1. na dysku c mam 1,8 gb a plik ma 52 mb na dysku d mam 13 gb

  2. oczyszczone wszystko

  3. zmieniałem nazwy i nic :frowning:

Jakich elementów użyłeś do stworzenia filmu? Czy np. bez ścieżki dźwiękowej film zapisuje się poprawnie? Bez jakichś efektów.

I jaki jest dokładny komunikat błędu?

do tworzenia filmu użyłem filmów z telefonu dodałem tekst i w 2 miejscach piosenki a zaraz zrobię screena tego błędu :wink:

Edit: screen dodany http://i50.tinypic.com/2wftf6b.jpg

Dodane 06.06.2010 (N) 16:09

a może to chodzi o jakąś starą wersję wmm lub brak jakiś kodeków ??

Pewny jesteś że końcowy zmodyfikowany plik video podczas zapisywania nie przekracza dostępnego miejsca na dysku , może przy 21% ten plik jest już za duży i nie mieści się na tym dysku.

ten plik ma mieć 51 mb .

Dysk C ma 1,85 gb dysk D ma 13 gb więc powinno być dobrze

51mb ma oryginalny plik. Zapisz ten projekt jeszcze raz i jak sie znowu zatrzyma zapisywanie to sprawdź chociaż ten fragment który został zapisany ile zajmuje ten plik.

W menu Narzędzia - opcje - zgodność - przywróć domyślne i OK. Może tu jest problem.

brakprzypisanejnazwy , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule i buziek. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978