Windows Movie Maker - PROBLEM!

Witam mam Problem z Programem Windows movie maker.Gdy chce skleic jakis filmik i wstawic np. Jakieś napisy albo efekty to poprostu niemam nawet tej zakladki co moge tam wybrac co chce zrobic. Niedawno robiłem formata Komputera i przedtem wszystko bylo Dobrze a teraz…Jedynie moge Wstawic dzwiek i Zdjęcia może mi ktoś pomóc? Z góry Dzieki. Pozdrawiam :slight_smile:

jeżeli masz taki problem- a nie do końca Cię zrozumiałem,to upewnij się ,że nie wcisnąłeś Panelu Zadania w Windows Movie Maker … Jeżeli nawet go nie widzisz to wejdź w opcję widok i zaznacz “pasek narzędzi” … Nadal nie ma?? To masz link do Movie Maker’a : http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … ker+2.1+PL

Hmmmm… Napisy itd juz mam ale teraz obrazu nie widze jak cos robie poprostu czarne okno tylko ;/

Radzę spróbować lepszych i darmowych alternatywnych zamienników…Powodzenia

Możesz coś Polecic? Bo mało sie na tym znam i tak żeby za duzo nie zajmowało bo neta mam tylko 512 kb/s i chce cos takiego żeby w miare szybko się sciągneło

Hmmm…Wpisz w Google “programy do tworzenia filmów” coś znajdziesz… Ja od dawna nie jestem w tym temacie ,ale wiem że znajomi psy na windows’owskim maker’ze wieszali i na jakiś darmowy program się przerzucili …