Windows Movie Maker się zacina sam od siebie

Właśnie to jest normalnie bardzo denerwujące… jak był to sie zacinał od tak kiedy chciał. Po wyłączeniu go po raz kolejny poprzez procesory chciałem go znowu włączyc (;/) ale go nie było “Brak skrutu”. ;(

JA normalnie tutaj XXX dostaje!! Pobrałem go z tej stronki to pisze że ta wersja jest i nie potrzebna jest aktualizacja… więc co poradzicie? jakby co to lepiej wytłumacze. ehh…

C:\Program Files\Movie Maker

Zobacz tam czy jest plik moviemk.exe

Jak nie ma to zainstaluj Windows Movie Maker 2.1 PL lub uaktualnienie.

Kaka’ ok sorki i zajme się tym zaraz…

adam794 tak sie składa, że jak chce zainstalowac tą wersje to pisze na koniec, że nie trzeba nic instalowac i jest toen plik .exe tylko, że wyskakuje ten błąd, o którym mówiłem wcześniej ;/…

EDIT@:

hm… dobra git programik w jakis sposób jest już i ‘działa’ ale…

Wiecie, że jak sie najedzie na np: ścieżkę dźwiękową to pojawia sie tekie berzowe okienko obok myszki (przykład-> okienkoxt4.png

a ja znalazłam na drania sposob ! dwa lata montowałam na makerze i miałam cały czas problem zacinania się filmu. aż tu nagle eureka ! nagrywałam koleżanki synowi teledysk i chciałam go pięknie zmontować , ale po zmontowaniu, gdzie użyłam bardzo dużo efektów, krutkich klipów, mase przejść itp zacinał się i efekt końcowy był TRAGICZNY. filmik trwał ok 7 minut ale po minucie oglądania miało się dość. postanowiłam zapisać go na komputer aby wykasować orginały z których montowałam. po obejżeniu zapisanego filmu okazało się że nic nie przycina i jest efekt płynności. po zgraniu go na płytke też nic nie przycinało. :smiley: tak że filmik który jest zmontowany ale nie zgrany na kompa przycina. będzie też tak się działo gdy zmontowany film odrazu będziemy chcieli zgrać na płytke-będzie przycinało. reasumując ---- najpierw zapisujemy film na kompie a dopiero zgrywamy na CD. u mnie to zadziałało. a na necie szukałam co zrobić i też nic nie znalazłam. życze miłeji nareszcie przyjemnej zabawy z WMM. kaasia.79