Windows Movie Maker się zacina sam od siebie

(system) #1

Właśnie to jest normalnie bardzo denerwujące.. jak był to sie zacinał od tak kiedy chciał. Po wyłączeniu go po raz kolejny poprzez procesory chciałem go znowu włączyc (;/) ale go nie było "Brak skrutu". ;(

JA normalnie tutaj XXX dostaje!! Pobrałem go z tej stronki to pisze że ta wersja jest i nie potrzebna jest aktualizacja.. więc co poradzicie? jakby co to lepiej wytłumacze. ehh...

(adam749) #2

C:\Program Files\Movie Maker

Zobacz tam czy jest plik moviemk.exe

Jak nie ma to zainstaluj Windows Movie Maker 2.1 PL lub uaktualnienie.

(Kaka') #3

(system) #4

Kaka' ok sorki i zajme się tym zaraz..

adam794 tak sie składa, że jak chce zainstalowac tą wersje to pisze na koniec, że nie trzeba nic instalowac i jest toen plik .exe tylko, że wyskakuje ten błąd, o którym mówiłem wcześniej ;/..

EDIT@:

hm.. dobra git programik w jakis sposób jest już i 'działa' ale...

Wiecie, że jak sie najedzie na np: ścieżkę dźwiękową to pojawia sie tekie berzowe okienko obok myszki (przykład-> okienkoxt4.png

(Kaasia 79) #5

a ja znalazłam na drania sposob ! dwa lata montowałam na makerze i miałam cały czas problem zacinania się filmu. aż tu nagle eureka ! nagrywałam koleżanki synowi teledysk i chciałam go pięknie zmontować , ale po zmontowaniu, gdzie użyłam bardzo dużo efektów, krutkich klipów, mase przejść itp zacinał się i efekt końcowy był TRAGICZNY. filmik trwał ok 7 minut ale po minucie oglądania miało się dość. postanowiłam zapisać go na komputer aby wykasować orginały z których montowałam. po obejżeniu zapisanego filmu okazało się że nic nie przycina i jest efekt płynności. po zgraniu go na płytke też nic nie przycinało. :smiley: tak że filmik który jest zmontowany ale nie zgrany na kompa przycina. będzie też tak się działo gdy zmontowany film odrazu będziemy chcieli zgrać na płytke-będzie przycinało. reasumując ---- najpierw zapisujemy film na kompie a dopiero zgrywamy na CD. u mnie to zadziałało. a na necie szukałam co zrobić i też nic nie znalazłam. życze miłeji nareszcie przyjemnej zabawy z WMM. kaasia.79