Windows nie pobiera aktualizacji

(kriston) #1

Witam

Mam taki problem otóż windows nie chce pobierać aktualizacji wykrywa że są ale pobieranie stoi na 0% , próbowałem wyłączać usługi windows update i inteligentny transfer w tle usuwałem zawartość software distribution oraz zmieniałem jego nazwę ale nic to nie daje dalej stoi na 0%. używałem też narzędzia do usuwania problemów z windows update Microsoftu niby coś naprawia ale dalej nie pobiera aktualizacji.

drugie pytanie eset informuje mnie również że są aktualizacje opcjonalne które się nie pobierają w windows update (nie wiem czemu)
Intel Watchdog Timer Driver (Intel WDT)
Intel 100 Series?C230 series chipset family thermal subsystem - A131
Intel Xeon E3 1200/1500V5/6th Gen Intel core Gaussian Mixture Model - 1911
Intel -system- 11-16/2016 12:00:00 AM - 11.6.0.1042

czy warto je instalować osobno? czy jest sposób aby windows update pobierał również aktualizacje opcjonalne jeśli tak to jaki ?

system windows 10 Home x64 wersja 10.0.15063 oryginał

procesor intel core i5 6500 płyta msi b150 m3 gaming

(kriston) #3

Jasne tylko chciałbym żeby WU działało normalnie…

(mechanic) #4

WU zapewne działa normalnie, to że jest na 0% to nie oznacza że nie działa, może tak być przez kilka godzin, zależne od łącza i serwerów microsoftu, jak masz cierpliwość to możesz czekać, jeśli nie, to poprawki ściągnij programem wsus offline,

(kriston) #5

okej a co z opcjonalnymi składnikami do pobrania jak zrobić żeby były widoczne w WU? i czy warto instalować te intelowskie sterowniki jeśli tak to które ?