Windows nie startuje z powodu aktualizacji

Witam, od jakiegoś tygodnia nie mam dostępu do PC :confused: Nic specjalnego nie robiłem, pamiętam że problem wywołała samoczynna aktualizacja SP.

Na chwilę obecną po uruchomieniu PC wyskakuje “Odzyskiwanie po błędzie systemu WIndows.” Mam dwie opcje na monitorze:

  1. Uruchom narzędzie do naprawy systemu podczas uruchomienia (zalecane): Biały pasek ładowania plików na czarnym ekranie, następnie na kolejnym ekranie szybko mignie zielony pasek postępu, parę minut czarny ekran i pojawia się niebiesko-biały ekran z listkami Windowsa jakby system miał już mnie przenieść do pulpitu, jednak nic się dalej nie dzieje. Myślałem, że się zawiesił, ale mogę poruszać kursorem myszki, wykrywa ją tu też po podłączeniu.

2.Uruchom system Windows normalnie: trwa uruchamianie systemu Windows, logo czterokolorowe chwile miga i zawiesza się na ponad minutę po czym komputer się restartuje.

Przy włączaniu komputera i wciskaniu f8 nie mogę uruchomić trybu awaryjnego, pojawia się tylko małe niebieskie okno:
Please select boot device:
P0:WDC WD15EARS-00MVWB0
P1:HL-DT-ST DVDRAM GH22NS50
Realtek PXE B04 D00
Enter Setup

Płyta DVD z systemem W7 i opcja naprawy:

http://www.instalki.pl/demonstracje/systemowe/18279-naprawa-windows-7.html

Dzięki za pomoc, niestety opcja naprawy z płytki nie udała się. Na szczęście możliwy był podgląd dysku przed instalacją systemu, więc udało się przenieść wszystkie pliki na dysk zewnętrzny.