Windows nie startuje

Mam problem gdyż na nowym komputerze chciałem wgrać windowsa xp jednak już na początku były problemu z uruchomieniem okazało się że przeszkadzał naped FDD więc wyjąłem. Później okazało się że jak chce wgrać windowsa to non stop brakuje jakiegoś pliku przy instalacji, mam 2 windowsy na 2 płytach i żadna z nich nie chciała działać więc zainstalowałem winde na dysk na 2 komputerze no i teraz mam problem gdyż jak chcę włączyć windowsa to pokazuje się ekran w którym mam do wyboru tryby uruchomienia : tryb awaryjny itp. i gdy wybieram jakkolwiek z nich jest czarny ekran i restart. I tak za każdym razem.

Nie wiem co mam z tym zrobić mam nadzieje że znacie jakieś rozwiązanie

No to masz problem nie z dyskiem FDD tylko masz problem z windowsem poprostu windows nie może być na dwóch płytach to jest raz dwa czy masz ustawione botowanie w Biosie jeżeli niemasz to poczytaj w książeczce od płyty głównej.

Otóż problem nie tkwi w tym o czym napisałeś lecz w tym że windows jest ok bo mam jego 2 różne wersje jedna z nich jest na jednym druga na drugim komputerze. Chodzi o to że windows nie chce sie odpalic na tym świeżo złożonym a co do bootowania muszę obczaic :slight_smile:

kontroler SATA zainstalowany?

Tzn co?:stuck_out_tongue: bo ja w sumie 1 raz komputer składam wcześniej miałem złożony przez kumpla :stuck_out_tongue: