Windows nie widzi profili użytkowników

Mam problem, system się uruchamia do ekranu logowania użytkowników ale nie ma tam do wyboru żadnego użytkownika. Jak naprawić ten problem ? Windows XP Professional SP3

Możesz dwa razy nacisnąć kombinacje klawiszy ctrl + alt + delete i zalogować się na konto z uprawnieniami administratora?

Nie mam takiej możliwości.

Wejdź w tryb awaryjny.Tam powinieneś mieć konto Administrator.

W trybie awaryjnym również nie ma żadnego konta.

W takim razie zrób tak:

1.Włóż płytę z systemem Windows (instalacyjną) do komputera, ustaw bootowanie z płyty, postępuj tak jakbyś chciał wgrać system od nowa, do momentu gdy instalator wykryje twój zainstalowany system i zaproponuje jego naprawę.Wtedy zamiast naciskać Esc, naciśnij R, aby się zgodzić.

Ok włączyłem konsole odzyskiwania systemu i co dalej ?

Źle zrozumiałeś.Masz stronę powitalną instalatora, i możesz wcisnąć ENTER żeby zainstalować, albo R, żeby wejść do konsoli.Naciskasz ENTER, pokazuje się Licencja, wciskasz F8. I w tym momencie instalator zaproponuje naprawę istniejącej instalacji systemu, więc się zgadzasz.

hmm nie wiem co się stało ale nagle przestało bootowac płytę i mam ciągle migająca kreskę _

No to trzeba próbować.Jak za pierwszym razem zabootowało to w końcu musi pójść.Da się to wykonać pod systemem, ale do systemu nie można się dostać, więc pozostaje tylko bootowanie z płyty.