Windows nie widzi profili użytkowników


(Przemas8558) #1

Mam problem, system się uruchamia do ekranu logowania użytkowników ale nie ma tam do wyboru żadnego użytkownika. Jak naprawić ten problem ? Windows XP Professional SP3


(ADR1991) #2

Możesz dwa razy nacisnąć kombinacje klawiszy ctrl + alt + delete i zalogować się na konto z uprawnieniami administratora?


(Przemas8558) #3

Nie mam takiej możliwości.


(kuba3351) #4

Wejdź w tryb awaryjny.Tam powinieneś mieć konto Administrator.


(Przemas8558) #5

W trybie awaryjnym również nie ma żadnego konta.


(kuba3351) #6

W takim razie zrób tak:

1.Włóż płytę z systemem Windows (instalacyjną) do komputera, ustaw bootowanie z płyty, postępuj tak jakbyś chciał wgrać system od nowa, do momentu gdy instalator wykryje twój zainstalowany system i zaproponuje jego naprawę.Wtedy zamiast naciskać Esc, naciśnij R, aby się zgodzić.


(Przemas8558) #7

Ok włączyłem konsole odzyskiwania systemu i co dalej ?


(kuba3351) #8

Źle zrozumiałeś.Masz stronę powitalną instalatora, i możesz wcisnąć ENTER żeby zainstalować, albo R, żeby wejść do konsoli.Naciskasz ENTER, pokazuje się Licencja, wciskasz F8. I w tym momencie instalator zaproponuje naprawę istniejącej instalacji systemu, więc się zgadzasz.


(Przemas8558) #9

hmm nie wiem co się stało ale nagle przestało bootowac płytę i mam ciągle migająca kreskę _


(kuba3351) #10

No to trzeba próbować.Jak za pierwszym razem zabootowało to w końcu musi pójść.Da się to wykonać pod systemem, ale do systemu nie można się dostać, więc pozostaje tylko bootowanie z płyty.