Windows nie wykrywa oprogramowania od myszki A4tech

Witam Wszystkich

Mam problem z myszką a4tech swop-80. Mianowicie po zainstalowaniu sterowników i oprogramowania nie mogę wejść do menu programowania przycisków. Po kliknięciu na ikonkę myszki włącza się menu ustawień myszki, ale jest to menu windowsowe a nie to od Atech. Na innych komputerach dział to bez problemu tak jak należy. Co może być przyczyną? Jak to naprawić?

Dodam tylko że tylko na moim komputerze mysz jest wykrywana i automatycznie instaluje stery do HID. Mój system to XP, na innych komputerach dział zarówno na XP jak i na 7. próbowałem czyścić system oprogramowaniem do wykrywania błędów w rejestrze itp ale nic to nie dało.

Czy nie znajdzie się jakaś mądra głowa która pomogła by w tej niekomfortowej sytuacji? Może jakiś program który resetuje wszystkie ustawienia systemowe? albo jakiś inny pomysł? Może trzeba prze konfigurować żeby wykrywał ją jak zwykły Windows a nie jako HID?

zainstaluj biblioteke .NET framework 3.5 następnie .net framework 3.5 sp1 następnie .net framework 4.0 i oczywiście wszystkie aktualizacje które windows update zgłosi

Niestety nic to nie dało. Ma ktoś jakiś inny pomysł?

http://www.download.net.pl/700/A4Tech-R … se-Driver/

stąd spróbuj, uprzednio usuwając sterowniki z płyty