Windows nie wykrywa tabletu graficznego wacom

Witam

Dziś rano kupiłem w biedronce tablet one by wacom, niestety nie jest wykrywany przez system, tak jak by bo nie było. Dioda na tablecie mruga. Jest to win 8.1 64 bit. Próbowałem też na laptopie (win 7 32) i to samo.

 

Gdy próbuję wejść w jego ustawienia wywala mi to http://scr.hu/2hrw/k217m . Sterowniki instalowałem z płyty (to samo jest na laptopie).

 

Przy instalacji z płytki chciał coś aktualizować w AIR, nie miałem wyjścia i kliknąć później. To raczej nie ma wpływu na jego działanie, gdyż to są jakieś aplikacje do rysowania.

 

Pewnie trzeba coś jeszcze doinstalować (tak, to mój pierwszy taki tablet).

 

Proszę o pomoc

 

Marcin

A manager urządzeń jak go widzi?

Nie widzi go. Jest jeden wykrzyknik w inne urządzenia ale to coś innego. Na laptopie jest tak samo.

 

====================EDIT================================================

 

Podłączyłem jeszcze go pod innego kompa oraz pod xp. Wynik tego był ten sam. Po prostu miga dioda na nim a w systemie zero reakcji tzn była w xp że nie został zainstalowany prawidłowo… Tak mi się wydaje, że to wadliwa sztuka. Widziałem film na yt o podobnym modelu, tam dioda paliła się ciągle. Problem pozostaje nie rozwiązany.  

Cześć,

 

Jeżeli problem występuje również na innych komputerach to najprawdopodobniej trafiłeś na wadliwą sztukę i jedyne sensowne rozwiązanie to reklamacja produktu.