Windows nie zmienia tapet

Witam,

Korzystam z Windows 7 Ultimate. Stworzyłem sobie nową kompozycję, a w niej kilkanaście taper. Ustawiłem, żeby tapeta zmieniała się co 1 dzień. Tylko to u mnie nie działa. Włączam następnego dnia i nic, kolejnego i tak samo. Ustawienia sprawdzałem już kilka razy i moim zdaniem wszystko jest dobrze. Spotkał już się ktoś z takim problemem? Z góry dzięki za pomoc.

Pokaż screen z tym ustawieniem najlepiej fullscreen.

beztytuuys.th.jpg

A jak zmniejszysz czas oczekiwania na np. 10 minut albo jeszcze mniej to działa ci zmiana tapet? Bo możliwe, że ta losowa zmiana działa ale czas liczony jest od momentu zaladowania systemu i kiedy wyłączysz komputer albo zrobisz restart to licznik jest zerowany i zaczyna od nowa dlatego nie widzisz zmian…

Kiedyś jak ustawiałem żeby się zmieniało co dzień to też na drugi dzień się nie zmieniała. Może po prostu zlicza ok. 24 godziny używania komputera i dopiero zmienia tapetę.

PS. Mógłbyś mi podesłać linka do tej drugiej tapety (z tymi kolorowymi paskami)? Byłbym wdzięczny.

Jeżeli zmniejszę czas zmiany to wszystko działa jak należy. Też przypuszczałem, że liczy czas kiedy komputer działa, ale chciałem się upewnić.

PS: Link do tapety http://fc02.deviantart.com/fs25/f/2008/177/c/9/Colorful_by_souhail88.jpg - też mi się podoba :slight_smile: