Windows odłącza mi pendrive

Witam, zakupiłem dziś pendrive, jak wkładam pendrive do gniazda USB to komputer mi go odrzuca, jest taki dźwięk jak bym go wkładał i wyjmował, włącza się auto odtwarzanie i po chwili wyłącza i tak cały czas. Pendrive jest dobry, sprawdzałem go na dwóch komputerach. Wejścia usb też bo inne urządzenia działają. Więc coś musi być z systemem ze mi go odrzuca, proszę o poradę.

A na innych portach to samo ? Zobacz na porcie bezpośrednio z płyty głównej, bez Hubów, kabli itd po drodze.

mam 4 porty usb i na każdym jest tak samo, a gdy jest podłączny przez przedłużkę usb to wtedy tak jak by nie rozpoznawal urządzenia.

Co masz za zasilacz, bo to właśnie mi wychodzi na za niskie napięcie na USB i zasilacz może za mało dostarczać do płyty, a ta zostawia moc na resztę, a do USB resztki trafiają.

nie wiem, to jest laptop. robiłem w ustawieniach USB zarządzanie energia i odznaczyłem zezwalaj na wyłączenie tego urządzenia w celu oszczędzania energii i niestety nic to nie dało.

Model laptopa. Ja mam to samo na laptopie, ale z tym że w jednym porcie działa mi, a w innych się odłącza. Zmierzyłem napięcie i się okazało, że za niskie było i dlatego pendrive się odłączał.