Windows.old

Witam, przez przypadek zainstalowałem windows server na komputerze i cały windows 7 który miałem przepadł. Trafił do katalogi windows.old. Czy jest szansa na przywrócenie tego systemu i wywalenie serwera czy czeka mnie kolejny format i wszystko od nowa?

Pozdrawiam

Hej,

Może delikatny off-top, ale jak można przez przypadek zainstalować system operacyjny na komputerze?

Co do meritum problemu - możesz spróbować czegoś takiego:

https://support.microsoft.com/pl-pl/help/971760/how-to-restore-a-windows-7-based-computer-to-a-previous-windows-instal

Pozdrawiam,
Dimatheus

Myslalem ze instaluje cos innego, pomylily mi sie nazwy :frowning: jestem debilem i tyle :smiley:

Probówalem juz tego, niestety przy move /y c:\Windows.old\Windows c:\ wyskakuje mi ze dostep zabroniony :confused:

Trzeba czytać informacje, które pojawiają się na ekranie. :slight_smile:

Ale wykonujesz operację w środowisku odzyskiwania systemu Windows? Bo w normalnie uruchomionym systemie to nie ma prawa zadziałać.

No trzeba, jak sie nie czyta to potem sa problemy :confused:

Tak wiesz co, zbootowałem z płyty, zrobiłem odzyskiwanie tak jak w instrukcji i niestety access denied

Widocznie zmodyfikowane zostały uprawnienia do plików i folderów na dysku systemowym - w końcu zainstalowałeś całkiem nowy, inny system. Trzeba by zresetować te ustawienia. Ewentualnie podłączyć dysk do innego komputera, tam wykonać przeniesienie plików. Następnie zmiana dysku i dalsze wykonanie procedury z linka.