Windows PE

Witam, ściągnąłem Viste z neta… bo wczesniej usunąłem(oczywiscie mam cd key orginalny) i nagrałem na płytke. Gdy chce zainstalowac jest napisane ze trzeba ze środowiska windows PE. co to znaczy i jak to zrobic?? a gdy chce zainstalowac przy uruchamianiu to mi sie nie dopala nawet…

trzeba wyłączyc komputer i bootowac z poziomu płyty a nie przez autoodtwarzanie w windowsie…

a dokłądnie?? mozna prosic o jakis opis?

Dodane 28.01.2010 (Cz) 11:09

to o to chodz ze sie przestawia w biosie zeby czytalo najpierw z plyty i restart kompa?? jak tak robilem… tylko ze mi nie pisze “nacisniecie dowolnego przycisku spowoduje rozruch cd” tylko sie komp wlącza normalnie…

Dodane 28.01.2010 (Cz) 11:09

P.S. to ja mam ten problem tylko wczesniej pisałem z innego konta xD

W biosie ustaw aby system bootował się NAJPIERW z płyty,zapisz, zrestartuj, kiedy na ekranie pojawi sie napis “nacisniecie dowolnego przycisku spowoduje rozruch cd” naciśnij jakikolwiek klawisz i powinno rozpocząć sie bootownie z płyty. Powiem tobie szczerze że jeśli nie masz żadnego pojęcia o instalacji windows to sam nie instaluj systemu bo zrobisz więcej szkody niż pożytku…

xD ja juz to zrobiłem! i mi nie wyskakuje zebym cos nacisnał… czytaj troche uwaznie. A windowsa instalowałem nie raz nie dwa. Poprostu jak to zrobilem to nic sie nie dzieje…komp sie włącza normalnie. moze to jakis problem z plytą bo sciągałem z neta Viste…

jeżeli ciśniesz i nic się nie dzieje to coś jest z ta Vistą. A tak na marginesie to legalne do końca nie jest…Nie radze instalować Visty z neta gdyż często zawierają one syf który normalny program antywirusowy może nie wykryć. Ktoś może normalnie buszować w twoim komputerze i nawet o tym nie będziesz wiedział. Lepiej pożycz od kogoś viste…

ok dzieki

Dodane 28.01.2010 (Cz) 19:10

a jaki plik powinna miec plyta zeby dzialalo? autorun ma…