Windows phone 7.5 sychronizacja

Witam

Posiadam HTC Desire ale zamierzam kupić nowy smartphone

Zastanawiam się troszę nad czymś nowym z windows phone 7.5… z wyborem telefonu sobie poradzę. Mam kikla pytań o system.

Czy w windows phone 7.5 można synchronizować pocztę, kontakty i kalendarz tak jak w android ? Mam na myśli synchronizację z Windows Live. Czy jest do tego dostęp później przez web ?

Czy można windows phone synchronizować z usługami google, tzn poczta, kontakty, kalendarz , picasa google ?

Dziękuję :slight_smile:

Synchronizacja poczty, kontaktów i kalendarza z Windows Live - jak najbardziej. W końcu i Windows Live i Windows Phone to produkty Microsoftu. :wink:

Jeżeli chodzi o Google to nie wiem co z Picasą. Kontakty, poczta i kalendarz dają się zsynchronizować bez problemu.

PS. Dobry wybór. :wink: Polecam urządzenia drugiej generacji (wprowadzone po Mango) ze względu na szybszy hardware a w szczególności na nowe Nokie (argumentem może być darmowa nawigacja działająca w trybie offline czy Nokia Music). ;p

Poczta, kalendarz, kontakty z Google - da się, bez problemu, zdaje się nawet, że w Mango wystarczy jeden klik i to się samo magicznie konfiguruje. Picasy nie da się zintegrować z systemem w taki sposób jak to zrobione jest ze SkyDrive - ale możliwe, że jest jakaś zewnętrzna aplikacja do Picasy.

Do rzeczy zsynchronizowanych z Live jest dostęp przez interfejs webowy.