Windows Phone aktualizacje GDR

Witam.

Posiadam Nokie Lumie 520, w sieci Heyah. Chciałbym się dowiedzieć czy w tym telefonie z tym operatorem dostane kiedyś aktualizacje GDR 1 i 2. Aktualizował mi się system kilka razy ale chyba nie były to te aktualizacje, ponieważ jedyna widoczna zmiana to aplikacja Data Sense. Wydaje mi się że te aktualizacje powinny być już dostępne. Proszę mi napisać jak to zaktualizować.

To może zamiast “wydawać Ci się”, sprawdź jaką wersję masz zainstalowaną.

Się robi szefie: 8.0.10328.78 to wersja sytemu.

Masz aktualną wersję.

Dodatkowo sprawdź czy masz zaktualizowane aplikację Nokii (powinno dać się je zaktualizować przez sklep) - wtedy dostaniesz takie opcje jak blokowanie połączeń/sms, radio FM itp.

PS: Dziś ogłoszono testowy GDR3 dla programistów więc jeszcze trochę potrwa zanim pojawi się oficjalnie.

O! Właśnie o tą opcję blokowania numerów mi chodziło. Chciałem mieć tą funkcje. Dziękuje bardzo za odpowiedz. Poszukam w sklepie tej aplikacji Nokii.

Dodane 14.10.2013 (Pn) 16:50

Proszę napisz mi jeszcze jak zaaktualizować tą aplikację Nokii. Jak się nazywa żeby ją wyszukać?

Dziękuje!

Cześć,

Wbudowane funkcje jak i aplikacje systemowe możesz zaktualizować ręcznie, korzystając np. z kodów QR: http://nokiawindowsphone.pl/sprawdzaj-a … -lumia-wp8

albo skorzystać z jednego z kilku programów dostępnych w Sklepie.

Napiszcie któren program aktualizuje filtr połączeń. Udało mi się tą funkcje mieć ale instalowałem kilka programów i nie wiem któren to program to dodał.

Dodane 14.10.2013 (Pn) 18:08

Dobrze, już wiem, to info+ dodatki.

Dziękuje wszystkim za pomoc.