Windows Po angielsku jak zmienic?

Witam mam polskiego windowsa Ale zawsze instaluje mi sie po angielsku wszystko ustawiam na Pl polish itp ile to nic nie daje da sie cos z tym zrobic ??? Windoows originalny na 4 CD

jaki to windows? na 4 CD? jeszcze się z takim nie spotkałem. jak oryginalny to idź tam gdzie kupiłeś, może sprzedawca coś poradzi.

Pirat.

Już nikt nie sprzedaje Windows na CD,tylko na DVD.

Na CD sprzedawano jak miałem 6 lat czyli bardzo dawno chyba że się mylę :?

ProAgent napisał:

mój kumpel ma Windows XP Media Center Home Edition 2005 i on ma na 4 płytach CD.A jeśli chodzi o instalacje ona zawsze przebiega po angielsku.

Własnie jak mówie ze oryginał to chyba nie kłami nie :stuck_out_tongue: Wiem ze dziwne ze na 4 CD. da sie cos zrobic zeby był Po PL bo on jest Po pl tylko jak ustawic ?? tylko zeby nie było zebym cos w ustawieniech regionalnych cos ustawiał bo to wszystko mam na PL moze jest jakas nakładka spolszczajaca ?? albo cos

A jaki to Windows? Media Center?

tak dokładnie Media Center na 4 CD

Większa cześć instalatora jest po angielsku jak dobrze pamiętam, i tam jest kilkukrotne pytanie o lokalizację… może gdzieś przegapiłeś. Jak kupowałem laptop to sprzedawca mnie ostrzegał żeby dobrze czytać i wybierać polski/polska bo jak coś przegapię to będzie po angielsku i wtedy servis (domyślam się ze miał na myśli reinstalke w servisie)

Złączono Posta : 18.10.2007 (Czw) 21:57

Jeszcze 2 linki dla Ciebie:

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic586278.html

http://forum.pclab.pl/index.php?showtopic=289823

http://forum.pclab.pl/t202602.html

Trzeci post rrat’a.