Windows-problem-pytanie

(Bexs) #1

Wie moze ktos jak usunac napisy w win 98SE, chodzi o napisy umieszczone na pulpicie w dolnym prawym rogu pisze Windows 98 4.22.4444 czy jakies takie numerki to jest chyba wersja windowsa, da rade to jakos usunac?

aha mam jeszcze jeden problem

Podczasz klikania np na kosz prawym przyciskiem myszki wyskakuje pasek, w nim opcje oproznij kosz itp, wsrod nich jest Browse Pain Sho Pro 7, wydaje mi sie , ze zostalo to po niewlsciwym usunieciu PSP7 z kompa :frowning: da rade to jakos usunac??? nie doradzajcie mi ponownej instalacji i deinstalacji paina :stuck_out_tongue:

(Musg) #2

usun to tym programem--czysc rejestr

usuniesz pozostalosci po:

(Bexs) #3

ee rejestr juz czyscilem :frowning: i nic nadal to siedzi :confused: moze cos innego???

a co z moim pierwszym pytankiem?

(Maniooo666) #4

Witam,

Spr贸buj u偶y膰 programu ShellExView.

Znajd藕 w rejestrze klucz:

HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Desktop

i usu艅 warto艣膰 PaintDesktopVersion (lub zmie艅 na 0).

(Zxyv) #5

Zapewne masz w koszu uszkodzony plik. Pod XP jest folder o nazwie "Recycled" i je艣li znajdzie si臋 w nim plik nieczytelny lub uszkodzony to system nie jest w stanie go usun膮膰. Zwykle pomaga zaplanowanie "sprawdzenia dysku w poszukiwaniu b艂臋d贸w" (po restarcie system sam naprawia b艂膮d i po wej艣ciu do systemu opr贸偶nienie kosza nie stanowi ju偶 problemu :). Dla emulowc贸w: je艣li zdarzy si臋 zanik pr膮du podczas gdy 艣ci膮gasz eMulem (zapewne dla innych aplikacji tego typu te偶 si臋 to tyczy) to nie pozw贸l na naprawianie b艂臋d贸w przez system na dysku na kt贸rym zapisywane by艂y dane - zwykle ko艅czy si臋 to utrat膮 danych 艣ci膮ganych podczas wyst膮pienia zaniku pr膮du).

(Damian) #6

Jak rada maniooo nie pomo偶e, to spr贸buj r臋cznie przeszuka膰 rejestr wpisuj膮c do szukajki : Browse Pain Sho Pro 7 i usun膮膰 wszystko co znajdzie.