Windows-problem-pytanie

Wie moze ktos jak usunac napisy w win 98SE, chodzi o napisy umieszczone na pulpicie w dolnym prawym rogu pisze Windows 98 4.22.4444 czy jakies takie numerki to jest chyba wersja windowsa, da rade to jakos usunac?

aha mam jeszcze jeden problem

Podczasz klikania np na kosz prawym przyciskiem myszki wyskakuje pasek, w nim opcje oproznij kosz itp, wsrod nich jest Browse Pain Sho Pro 7, wydaje mi sie , ze zostalo to po niewlsciwym usunieciu PSP7 z kompa :frowning: da rade to jakos usunac??? nie doradzajcie mi ponownej instalacji i deinstalacji paina :stuck_out_tongue:

usun to tym programem–czysc rejestr

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=178&t=29

usuniesz pozostalosci po:

ee rejestr juz czyscilem :frowning: i nic nadal to siedzi :confused: moze cos innego???

a co z moim pierwszym pytankiem?

Witam,

Spróbuj użyć programu ShellExView.

Znajdź w rejestrze klucz:

HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Desktop

i usuń wartość PaintDesktopVersion (lub zmień na 0).

Zapewne masz w koszu uszkodzony plik. Pod XP jest folder o nazwie “Recycled” i jeśli znajdzie się w nim plik nieczytelny lub uszkodzony to system nie jest w stanie go usunąć. Zwykle pomaga zaplanowanie “sprawdzenia dysku w poszukiwaniu błędów” (po restarcie system sam naprawia błąd i po wejściu do systemu opróżnienie kosza nie stanowi już problemu :). Dla emulowców: jeśli zdarzy się zanik prądu podczas gdy ściągasz eMulem (zapewne dla innych aplikacji tego typu też się to tyczy) to nie pozwól na naprawianie błędów przez system na dysku na którym zapisywane były dane - zwykle kończy się to utratą danych ściąganych podczas wystąpienia zaniku prądu).

Jak rada maniooo nie pomoże, to spróbuj ręcznie przeszukać rejestr wpisując do szukajki : Browse Pain Sho Pro 7 i usunąć wszystko co znajdzie.