Windows przy każdym zamknięciu wywala błąd!

Witajcie, od kilku dni mam taki problem moja siostra posiada notebook Acer Aspire ES1-131 z Windows 8.1 wersja 64 bit przy każdym zamknięciu systemu Windows wywala błąd co skutkuje raportem w Centrum akcji. Dodam że wywala również przy rozładowaniu baterii, wszystkie sterowniki aktualne, aktualizacje wgrane kilkukrotny format nic nie dał. Czy to możliwe że Windows 8.1 po prostu zaczyna się sypać sam z siebie? Poniżej zamieszczam screeny jak to wygląda. Pozdrawiam :slight_smile:

http://www.hotfix.pl/podglad-zdarzen-windows-zapisywanie-dziennikow-windows-8-a391.htm

krystian3w o to chodziło ? Raporty niezawodności.zip (10,3 KB)

Niestety nie o to, choć może komuś się to przyda, dużo informacji o systemie, aktualizacjach, oprogramowaniu np. slimdrivers - może on miesza instalując sterowniki w nowszej wersji.

Można by jeszcze przetestować dysk (np. Crystal Disk Info), RAM (np. MemTest86) czy może one nie wpływając na błędy przy zamykaniu systemu.

krystian3w dzięki za wskazówki ale zaobserwowałam że przy ok.13%-14% a nawet i więcej laptop wyłącza się bez powiadomień o niskim stanie baterii co skutkuje błędem nastąpiło nieoczekiwane zamknięcie systemu Windows dzieje się to za każdym razem podczas pracy na baterii. Niestety bateria umieszczona jest pod pokrywą nie można jej wypiąć w związku z tym zadzwoniłam na sklep i laptop jutro jedzie na serwis ponieważ posiada jeszcze gwarancję i zobaczymy. Bo coś mi się zdaje że bateria może być tu główną przyczyną ponieważ nawet po kilkukrotnym przywróceniu ustawień fabrycznych sytuacja nadal się powtarza. Także jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI za wskazówki :slight_smile: Pozdrawiam