Windows server 2003


(Dzidek20) #1

Mam takie pytanie, czy można powtórnie zainstalować system wykorzystując przysłany przez Microsoft kod. Jest to wersja 180 dniowa. Chce przeprowadzić reinstalacje z powodu błędu po wirusach.


(system) #2

Niestety nie jest to mozliwe. Nie da się zaktywować tym samym kluczem ponownie systemu. Co innego jakbyś się ponownie zarejestrował - wtedy na 99,9% się uda.


(Dzidek20) #3

Czyli jak dają do testu na 180 dni, a wysypie się po 60 dniach to nie ma możliwości ponownej instalacji na pozostałe 120 dni?


(system) #4

Tym samym kodem nie ale wygeneruj nowy.


(system) #5

Co do pytania o te dni - to tak...

Co do cytatu - przecież tak napisałem...


(system) #6

A ja zacytowałem .... widocznie nie przeczytał skoro zadał pytanie na które była odpowiedź ... a skoro nie było znaczka R to chyba mogłem to zacytować :stuck_out_tongue: Zreszta nie użyłem tego jako własnych słów tylko jako CYTAT ! Więc nie wiem w czym problem :?


(system) #7

Spoko... Jednak troszeczkę to niejasno zabrzmiało.


(system) #8

Zmieniłem z

na

:lol:


(Dzidek20) #9

W związku z waszymi wyjaśnieniami mam kolejne pytanie, czy można zarejestrować na to samo nazwisko?


(system) #10

Hmm....używałem 2003 coś ok. miesiąca. Później niestety musiałem zrobić formata wszystkich partycji. Zainstalowałem 2003 używając ten sam klucz - Win2003 miałem jeszcze jakieś 3 miesiące. Więc nie wiem jak jest z tymi kluczami.....po tym jak 180 dni minie zrobisz formata i jeszcze raz zainstalujesz. Tylko to już nie jest zgodne z umową licencyjną, na którą się zgodziłeś.


(Dzidek20) #11

Dzięki za wyczerpujące choć sprzeczne wypowiedzi. Pozostanie mi sprawdzić i potem dam znać na forum czy można czy nie można. Chyba że nie będę miał systemu legalnego to może się troszkę przedłużyć. Dzięki i pozdrawiam wszystkich. :frowning:


(system) #12

Po prostu z tymi numerami to jest "melaj" Jedne działają non-stop. Jedne tylko raz. Zalezy jeszcze czy masz wersję "normal" czy Enterprise. Po prostu sprawdź. Tak bedzie najlepiej.

Możesz także zapytać się na forum Windowsa 2003:

:arrow: http://www.windows2003.pl