Windows Server SBS 2003 R2 i proxy

Cześć. Słuchajcie. Mam taki problem. Jest serwer, na którym stoi Windows Server SBS 2003 + ISA Server 2004. Sprawa wygląda tak. Gdy user loguje się na konto, które jest w domenie, proxy puszcza bez problemu Internet. Jeżeli zaś loguje się na kliencie na konto, które nie jest w domenie (np. systemowe konto Administrator) to proxy wymaga autoryzacji, czyli podania nazwy użytkownika i hasła. Chciałbym tą autoryzację wyeliminować, jednak nie mam zbyt dużego doświadczenia z systemami Windows Server, a szczególnie z SBS. Prosiłbym, aby ktoś mnie naprowadził gdzie szukać tej opcji. Z góry dziękuje za pomoc.

Musisz zainstalowac na komputerze klienckim ISAserver2004. Nast epnie w przeglądarce internetowej ustawić server proxy np: sbs2008 port 8080 i wszystko lata

Zainstaluj klienta isa (jeżeli z tego kompa logujesz się do domeny i działa to klient powinien być już zainstalowany )nie ISA Serwer i tak jak napisano w poprzednim poście w przeglądarkach ustaw serwer proxy i port. Jeżeli to serwer w szkole zedycji MEN to np SBS2008 port 8080.