Windows servie pack 3 i lagi w grach MP

witam ostatnio jak każdy wie wyszedł gta IV i na service packa 2 zainstalowałem 3 teraz nie wiem czy to był dobry zabieg i nie jestem wstanie powiedzieć czy to od tego mam teraz taki problem, że gdy gram w gry przez neta tzn call of duty 4,5 to co chwile skacze mi ping na serwerach niby kreska na logometrze zielona ale ciągle idzie w dól i w górę a ping jest 60 a za chwile 300 i połączenie przerwane czy mogę bez problemu odinstalować sp 3 i zainstalować z powrotem sp2, żeby sprawdzić czy to od tego bo wirusów nie mam na kompie a łączę działa bez zarzutu ;/. czy gta będzie działać na sp2 na xp ? no i czy przed instalacją sp3 nie miałem usunąć sp2 :smiley:

Na 99,9% duży ping masz nie przez sp3. Daj logi na forum, to pewnie dowiesz się od czego. Gta4 nie pójdzie na sp2. Przed sp3 nie trzeba odinstalowaywać sp2.

dać logi z hijackthis ?? hmmm ale np pobieram i wysyłam pliki z największa prędkością jaka mogę wszystkie zbędne procesy wyłączyłem w msconfig pc skanowałem 5 programami i ustawiłem jakąś zaporę na robaki przeczyściłem ładnie a jak jest tak jest;/