Windows serwer 2008 beta3 Win Home Serwer-pytania

witam zastanawiam się który z tych systemów pobrać, i mam zw. z tym pytania:

1 czy Win Home serwer ma kompozycje aero (lub jakąkolwiek inną byle nie klasyczna)?

2 czy Windows Serwer 2008beta3 ma kompozycje aero? /przeszukując grafiki na google.pl znalazłem screen z kompozycją aero podpisany Windows Serwer 2008 beta3 ale nie jestem pewny czy to nie był błąd w podpisie/

proszę o szybkie i zgodne z prawdą odpowiedzi :stuck_out_tongue:

Jeżeli warunkiem wyboru systemu serwerowego jest Aero… to ja dziękuję. To jest serwer! Na to się nie patrzy na co dzień, to sobie gdzieś tam działa po prostu :wink:

Ponoć niektórym udało się włączyć Aero pod Longhorn Server / Windows Server 2008. Na pewno kompozycji tej nie ma standardowo “od razu” dostępnej, wymaga jej uruchomienie jakiś kombinacji, być może podmiany plików na te z Visty.

Jak wygląda sprawa Home Server to nie wiem, ale także wątpię by był dostępny standardowo taki motyw.

w Home Server nie ma Aero jest tylko luna (aby ja włączyć trzeba uruchowmić usługę Themes) bo Home Server jest oparty na Windows Server 2003, w Windows Server 2008 jest Aero tylko trzeba doinstalować funkcję Desktop Experience w menadżeże serwera i ustawić schemat Aero w ustawieniach personalizacji

a czy ja powiedziałem do czego potrzebuje ten system? chce go tylko zobaczyć, przetestować dlatego mnie ta wydajność która niby obniża się przez ustawienie kanciastej kompozycji rodem z 95 wisi za przeproszeniem…

:

mam już longhorna ale niewiem jak to zrobić, czy mógłby ktoś napisać jak to zrobić?