Windows Seven build 7025

Witam, na amerykańskich serwisach pojawiła się wiadomość o raz screeny z nowego buildu 7025. Można tutaj zobaczyć kilka screenów: www.winbeta.pl

Czy komuś udało się pobrać nowy build?? Czy jest on już w sieci??

w sieci nie ma nawet nie ma 7014

Osobiście zostaję przy Windows 7 Build 7000 - do dzisiaj można było pobrać klucze i obraz ISO z serwerów Microsoftu przez co Build 7000 funkcjonować ma prawidłowo (na tyle na ile może funkcjonować wersja Beta) do sierpnia 2009. Zagadką pozostaje to jak zachowa się nowszy Build 7025 z wygenerowanym wcześniej kluczem.

Pozdrawiam

Buildy 7014 i 7025 są tylko dla betatesterów i raczej wątpię żeby ktoś je udostępnił.

Ja myślę że to kwestia tylko kilku dni, jak nowe buildy będą w sieci. Dotychczas każdy build który wyszedł mi miał jakieś różnice, wyciekł.

http://win7.in/2009/windows-7-beta-buil … reenshots/ - Link z lepszymi zdjęciami :slight_smile:

jonek29 ,

ciekawe, jak by to była kwestia kilku dni, to build 7014 zostałby już dawno udostępniony ;]

Betatesterzy nie dostali ani buildu 7014 ani 7025 :lol: To prawdopodobnie kompilacje dla TAP

Na tych zdjęciach można lepiej się przyjrzeć i mi osobiście się nie podoba nowy build. Pod względem wizualnym :stuck_out_tongue:

Jaką widzisz różnicę poza wyłączonym aero?

Dodali przełączanie pomiędzy oknami i to co wymieniałem kilkakrotnie na NIE w swoich postach, mianowicie możliwość “ściągnięcia” skrótów np. dysków.

Z tego co widzę to został lekko zmieniony pasek start, na taki jak był w Win xp oraz Vista, czyli znowy pojawiły się ikony szybkiego uruchamiania :wink:

Dodane 24.01.2009 (So) 17:28

Mi się to kompletnie nie podoba… To co jest teraz jest dobre i oby tak zostało :slight_smile:

To będzie pierwsze co wyłączę :lol:

Już zdążyłem przyzwyczaić się do nowego Taskbara.

Oprócz znanego już z XPeka paska Quick Launch zawarto w nowym buildzie Win 7 IE 8 RC1

Mój kumpel jest betatesterem i aktualnie testuje 7025

No mówiłem że już powinien być, czyli kwestia czasu jak będzie w necie.

Ernestinho ale kłamiesz nawet ci MSDN i z pokazow nie dostali a twój kumpel dostał hahahaha a wogóle widziałeś kumpel robi cię w balona :smiley:

Jak twój kumpel ma to niech wstawi scerenszota about gdzie pisze 7025 i niech albo ty albo twój kumpel wstawi na ten temat

wiktor96 , widziałem na własne oczy screena jego pulpitu.

Ernestinho ,

Jakoś nie chce mi się w to wierzyć :stuck_out_tongue:

To pokaż nam tego screena.

Po czym poznałeś że to Build 7025? Po Quick Launch’u?

9f2c67f56fc35f52.png

Quick Launch jest i w Buildzie 7000 :lol:

Pozdrawiam

Dodane 25.01.2009 (N) 11:33

viewtopic.php?f=35t=305517 tu znajdziesz rozwiązanie Twojego ulubionego Quick Launch’a

Pozdrawiam

To dziwne bo ja jestem beta-testerem i nie testuje :slight_smile:

Wg. mnie to fake. Na włączenie starego paska szybkiego uruchamiania sposób w necie jest już od dawna.

A tu masz screeny mojego pulpitu z buildu 7777 hehehe:

captureps6.th.png