Windows sie nie uruchamia

Czesc wszystkim mam taki problem od wczoraj nie uruchamia mi sie windows.

Jak od palam kompa to nawet nie pokazuje sie ekran poczatkowy XP nie ma zadnego raportu o bledach nic nie jest napisane ze jakikolwiek plik jest uszkodzony.

Nic w komputerze nie bylo robiene takiego co moglo by to spowodowac.

Tryb awaryjny tez nie dziala jest tlko napisane

multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)ntoskrnl.exe

multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)hall.dll

i jeszcze pare plikow ale dalej nic nie idzie. Probowalem z konsoli odzyskiwania fixboot i ten drugi fix nie pamietam dokladnie jakos fixm…

Nic nie pomoglo.

Prosze pomorzcie

spróbuj tak:

  • włożyć do napędu bootowalną płytę CD z Windows XP i uruchomić komputer z jej użyciem

  • wejść do konsoli odzyskiwania systemu, a następnie przejść do głównego katalogu CD-ROM-u

  • wpisać polecenie cd i386

  • wprowadzić polecenie: expand ntkrnlmp.ex_ C:\Windows\System32\ntoskrnl.exe gdzie C to litera dysku, na którym zainstalowany jest system

  • wyjąć płytę instalacyjną z napędu i zrestartować komputer

Zrobilem tak jak mi napisales ale wyskoczyl mi komunikat ze nie mozna utworzyc pliku ntkrnlmp.exe wiec nie poszlo jak trzeba

Może spróbuj naprawić system z płyty ale nie przez konsolę odzyskiwania tylko w czasie instalacji gdy instalator wykryje wersję windowsa i zaproponuje naprawę wówczas nie stracisz tego co masz i może wtedy do instaluje sobie ten brakujący plik

dzieki za pomoc ale nic nie pomoglo i musialem zrobic format i na nowo system postawic :frowning: