Windows sie wiesza po paru minutach

Komputer wczoraj był formatowany. Dzisaj wracam ok. 17 do domu, włączam kompa, siedze pare minut i nagle zwiech … moge ruszać myszką, ale zero reakcji kiedy naciskam na ikony itp. Zrestartowałem kompa i zauważyłem że po paru minutach, kiedy wszystkie składniki zdążą sie załadować, przez pare sekund zaczyna migać klepsydra, jakby było coś uruchamianie a nic sie nie pojawia … po tym komputer działa tak jak napisałem wyżej - zero kontaktu ze światem (czyt. z myszką). Oczywiście wcześniej komputer chodził dobrze.

Hmm ;x dziwna sprawa. Przyczyn moze być dużo poinstalowałes wszystko Czy po formacie działa normalnie az do czasu ponownego właczenia? Moze jakis syf. Komputer odrazu podlaczony do sieci był? Czekam na odpowiedz:P

Uszkodzona pamięć RAM

Duża ilość programów auto startujących

Instalki Soft’u jakie instalujesz po formacie mogły zostać zainfekowane i nagrane na nośnik

I parę innych możliwości :slight_smile:

Przed załadowaniem wszystkich aplikacji uruchom menedżer urządzeń i sprawdź co zrzera najwięcej zasobów kompa.

jaki masz zasilacz?? i cały sprzęt zwiechy windowsa na takim codgenie czy deerze to normalka.

sprawdź pyzatym temperatury procesora płytki i dysku

spróbuj usunąć pliki z folderu Prefetch (jest w folderze z windowsem)

W Awaryjnym też tak się dzieje?

Zrób se nowe konto użytkownika, i na nim sprawdź czy będzie dobrze :slight_smile: